Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menses előtt 2 nappal erős...

Menses előtt 2 nappal erős migrénes fejfájás gyötör minden hónapban, ami általában 2-3 napig tart?

Figyelt kérdés
Tegnap este még hánytam is, olyan rosszul voltam. Ilyenkor nem segít semmilyen fájdalomcsillapító sem. Ma megjött a havim, de még mindig fáj a fejem. Ez megy hónapok óta. Már írom a naptáramban. Mit tehetek ellene? Ez is PMS lenne?
2010. szept. 30. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
egy darabig én is szenvedtem ettől...aztán hirtelen eltünt..nem stresszesebb kicsit az életed mostanában?
2010. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy stresszesebb lennék.. Alapvetően nyugodt típus vagyok. De pl. terhesség alatt nem volt ilyen problémám.
2010. szept. 30. 17:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig az időjárásra fogtam, de most rájöttem, hogy a menseshez van köze..
2010. szept. 30. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha régebben nem volt ilyen, akkor doki. Főleg, ha annyira rosszul vagy, hogy akadályoz a normális életvitelben. (A hányás se egy jó dolog.)
2010. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót?
2010. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót, soha nem szedtem, mert nem bírtam.

Régebben volt ilyen, de nem ennyire intenzíven. Most 37 éves vagyok, másfél éve szültem. Kb. 33 éves korom óta van ez.

2010. okt. 1. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok....a doki sem fog tudni nagyon mit kezdeni vele...egyszerű migrén,ami sajnos hányással is járhat...annyit tudsz tenni,hogy a legelső tüneteknél rögtön vegyél be fájdalomcsillapítót..
2010. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!