Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyek, milyen nem hormonális...

Hölgyek, milyen nem hormonális fogamzásgátlást használtál már (gumin kívül)?

Figyelt kérdés

És mi volt a véleményed?


Párommal szeretnénk gumin kívül mást is kipróbálni, de én eddig mindig csak tablettát szedtem vagy gumit használtam, szóval nem ismerek más dolgokat. Viszont most a tabletta nem lehetőség.


Köszönöm előre is válaszotokat. Ha esetleg nem mersz ide írni, nehogy ellepjék az üzeneteidet az.... érdekes.... emberek akkor nyugodtan írj privátba üzit.


2022. dec. 5. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Spermicidet, de csípett, mint a fene, nem is tudtunk szexelni, annyira fájt. Egy spéci pesszáriumot is kipróbáltam anno (olyat már lehet nem is kapni), azt meg olyan nehéz volt leszedni, hogy minden alkalommal azt hittem, kijön vele a méhem is.
2022. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na mind a kettő jól hangzik eddig...

Köszönöm az infót!

2022. dec. 5. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Pharmatexet, meg spirált. Mindkettő szörnyű volt.
2022. dec. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pharmatexet nem ismerem. Az ilyen sperma ölő hab/krém?
2022. dec. 6. 07:33
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

A pharmatex Pearl indexe silány, ne használd védekezésként, hacsak nem lesz baj, ha jön a gyerek.


Mi gumizunk.

2022. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na már megint jött az a **** lepontozni a női kérdéseket.


Őszintén online nézelődve a pesszárium+spermicid megoldás tűnt eddig a legjobbnak, de ezek után nem biztos, hogy bevállalom.

2022. dec. 6. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Spirált. Egy hét után le kellett szedni, mert folyamatosan ömlött belőlem a vér és majdnem szétrobbant a fejem.


Pharmatexet. Még nem szült nőknél nem annyira rossz a pearl-indexe, de minél több gyereked van, annál kevésbé hatékony.


Pesszáriumot, amihez spermicid kellett. Eleve nem sikerült rendesen felhelyezni a pesszáriumot, aztán a spermicidtől kb. (nem hazudok) 2 percen belül olyan kiütések jöttek elő rajtam, hogy azt hittem, megőrülök. (Pedig asszem 2 vagy 3 összetevője volt, egyikre sem tudtam, hogy allergiás lennék.)


Maradt az óvszer, abból csak a latexmenteset bírom. De ez sokkal jobb, mint a rendes. Igazából mindenkinek ajánlanám, egészen más a tapintása, érzetre teljesen más.

2022. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!