Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elenged a vizeletem?

Elenged a vizeletem?

Figyelt kérdés
3 hónapja csináltam egy hülyeséget. Nem mentem el pisilni egy 15 órás út alatt, majd utána vért pisiltem. Elmentem orvoshoz, kaptam valami port amit 2x kellett meginnom. Ezután megszünt minden gondom, bajom. Most viszont észrevettem (pár hete) valami nem okés ott lent. Konkrétan sokszor azt érzem hogy így "elenged" a vizelem és pár csepp befolyik akaratom ellenére. Mi lehet a baj? Van esetleg elsődlegesen valami házi praktika hogy mivel lehet ezt megszüntetni? Mitől lehet ez? Mi lehet a baj?
2022. dec. 5. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót is szedek, sokat járok pisilni.
2022. dec. 5. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Mennyire megy be? Betétet kell használni? Milyen fajta?
2022. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem, nem használok betétet, wc papírt szoktam berakni, pár cseppről van szó.
2022. dec. 5. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
korod?
2022. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
28
2022. dec. 5. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Menj el urológushoz.
2022. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Azért a WC-papír nem hinném, hogy életbiztosítás lenne, még pár csepp esetén is simán átázik egy pillanat alatt, akkor meg megy tovább a bugyiba, nadrágodba... Legalább egy tisztasági betétet tegyél be...
2022. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!