Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázáshoz hasonló visszatérő...

B25 kérdése:

Felfázáshoz hasonló visszatérő betegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves lány vagyok és rendszeresen küzdök egy felfázáshoz hasonló dologgal. A tüntetek nem teljesen azonosak: nincs gyakori vizelési inger, nem csíp a vizelet. Ellenben egy folyamatos diszkomfort érzés van ilyenkor a húgyhólyag környékén, bár nem kifejezett fájdalom, de nem esik jól sem feküdni, sem ülni, nagyon kellemetlen. (Nem aranyér)

Többször jártam magán nőgyógyásznál, nincs gomba, semmilyen elváltozás, a rendszeres tőzegáfonya kúra se javított rajta, használtam már kúpokat krémeket is (canesten stb) illetve kifejezetten figyelek hogy alaposan fel legyek öltözve, vitamint szedek és Saba intimosót is kipróbáltam már, hátha a pH eltolódás volt a gond.


Borzasztó, hogy tényleg hetente újra és újra feljön, az egyetlen ami segít a meleg vízben ülés illetve a sok folyadék ivás, ami gondolom átmossa a hólyagom.

Fogamzásgátlás gyógyszert szedek de nem volt más akkor sem, amikor nem szedtem, így nem azzal lesz a gond, illetve a párom tisztálkodása is megfelelő, nincs összefüggés a szexuális együttléttel.


Már nincs több ötletem így remélem hátha másnak is volt hasonló problémája és sikerült rá tartós megoldást találni, minden tanácsot szívesen veszek.

Előre is köszönöm!


2022. dec. 6. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
24%

Ha a hugyholyagoddal van valami, miert a nogyogyaszhoz jarkalsz folyamat? Meg mire hasznaltad a kupokat? Nem ertem.

Urologiara kell menni.

2022. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

szerintem valami enyhébb húgyúti fertőzésed van, és azt érzed a húgyhólyagodba, de ezzel tényleg nem nőgyógyászhoz kell menni, hanem elször kérjél beutalot háziorvosodtol, vigyél vizelet mintát, h kiderüljön hugyuti fertözés-e, aztán ha nem akkor urológián megvizsgálnak. a tőzegáfonya nem működik a hugyuti fertőzésre, csak a megelőzésére, ha már ott van a fertőzés akkor antibiotikum kell rá.


nekem is volt ilyenem, furcsa érzés a hugyholagomba és a hugycsövembe, főleg pisiléskor, de nem fájdalom, hanem egy diszkomfort érzés amit nem tudnék elmagyarázni. aztán később nekem komolyabb hugyuti fertőzésem lett, ami addig sosem volt, és így visszagondolva rájöttem, hogy ezek a diszkomfort tünetek is hugyuti fertőzés tünetek voltak, csak akkor még nagyon enyhe volt, de ez hetekig tartott

2022. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!