Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akiknél fiatal koruk óta...

Akiknél fiatal koruk óta rendszertelen menstruációja volt,annál mi volt a probléma oka?

Figyelt kérdés

Már kb 18 éves korom óta rendszertelen.van,hogy 2 hónapot is kimarad. Egy időszakban fogamzásgátlót szedtem,de utána sem volt jobb. Sikerült a baba,de ugye akkor nőgyógyász nem tudott mondani semmi konkrétat,mivel terhesen mentem hozzá.

Akiknél volt hasonló,ott mi volt a probléma? Szeretnék utána járni,de valahogy félek az eredménytől!

Mire számíthatok?



2022. nov. 1. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
PCOS okozta nálam.
2022. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Hormonzavar. Járok endokrinológushoz, mert a nőgyógyász csak bogyót akart felírni rá :D, azt meg minek? Jobb nem lesz tőle.
2022. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az endokrinológus segítségével sikerült helyrehozni a problémát?
2022. nov. 3. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Nekem még nem találták meg az okát, most a COVID oltásra fogják (ami igaz, sokkal jobban bekavart, mint eddig) és nem is foglalkoznak velem túlzottan.
2022. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A súlyom, és a stressz, illetve egy kis D vitamin hiány. Minden más nálam normalis volt. Túl vekony vagyok, de nem vagyok anorexiás meg ilyenek csak egyszerűen genetikailag vekony.
2022. nov. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!