Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralásnál/külföldre utazásná...

Nyaralásnál/külföldre utazásnál mensi esetén visztek sok betétet/tampont, vagy megveszitek ott, ahol épp vagytok?

Figyelt kérdés

A kérdés: ha pl. elmegyek akár külföldre, akár csak a Balatonra, 1-2 hétre nyaralni, vigyek teljes csomagnyi betétet, tampont, vagy egyszerűbb ott megvenni ahol nyaralok (és csak annyit tartani magamnál ami addig kell míg odaérek)? Melyik a praktikusabb, egyszerűbb? Hogyan érdemes?

Ti hogyan szoktátok csinálni? Mennyit visztek egy több napos/hetes nyaralásra, ha épp akkor van meg a menstruáció is?



2022. júl. 17. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszek, mert nem akarok ott rohangálni utána. Esetleg nem is kapható a bevált márka.
2022. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vinni szoktam. Belföldön mondjuk bárhol kaphatnék, valószínűleg külföldön se lenne nagy gond venni (esetleg az, hogy az általam használt cucc ott nem kapható), de egyszerűbb így, nem kell boltba menni.
2022. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszem magammal, nem akarok ez után szaladgálni, meg számolgatni hogy épp elég lesz e
2022. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én viszek magammal úgy sokkal egyszerűbb.
2022. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtam, hogy akkor jön meg, vittem magammal, amíg betétet használtam. Így nem kell boltba szaladgálni, nem kell az utazótársaim orrára kötni, hogy menstruálok, és biztos, hogy a bevált márkát használhatom. Egy kicsit ritkábban libresse fajtát használtam, és sokkal jobban szerettem, mint a simát.
2022. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudom, hogy megjön, mindig viszek, mert nem akarok ott rohangálni, plusz nem biztos hogy kapok olyat, amilyent használok.


Olyan előfordult, hogy random megjött, egy héttel előbb, és egyszem tampon meg egyszem betét volt nálam, és még jó hogy volt éjszakai ügyeletes gyógyszertár :D

Mondjuk a barátom nem volt elragadtatva, hogy ilyenek után kell rohangálni - az egyszerre elnéző és rosszalló fejcsóválást megkaptam.

2022. júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszek magammal, mert nem akarok ezért rohangálni, plusz külföldön a jó magyar forint értéktelensége miatt többe is kerülnek ezek a dolgok. Viszek inkább többet, elfér enni nem kér.
2022. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!