Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasok arrol itt hogy gyogyszert szedett es terhes lett. Azok esnek mellete teherbe akik nem szedik rendesen?

Ha minden nap beveszi az ember nem hanyik nem kap antibiotikumot akkor kb esélytelen? Vagy van olyan aki jol szedte teljesen es megis terhes lett?

Mert azt sose irjak hogy terhes lett de elcseszte mondjuk a beszedést vagy mas ok volt



2022. dec. 8. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Kolléganőm elméletileg rendesen szedte, mégis terhes lett. Azt hitték polipja van, már kaparni akarták, mikor kiderült, hogy embrió.
2022. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Rendesen szedtem 8 éven keresztül. Egy rákszűrés alkalmával az orvos hüvelyi ultrahangot is csinált, és megmutatta a monitoron, hogy “milyen szép peteérésem van”. Kérdeztem, hogy ez meg hogy lehet, azt mondta, előfordul. Nem lettem terhes, de ennek alapján akár lehettem volna.
2022. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
12%

Ugyanez foglalkoztat engem is. 10 évig szedtem fog.gátlót, nem lettem terhes, mikor letettem, egyből. Szerintem még akkor is esélytelen, ha egyszer-egyszer kihagysz egy-két szemet. Szóval nem tudom. Annyi bizonyos, hogy túl sokan esnek mellette teherbe.

Igazából tudod mi az érdekes? Hogy igazán mekkora tabu elmondani még anonim oldalon is, hogy igazából nem szedte rendesen.

Ugyanez a "védekeztünk, de becsúszott". Aztán sokszor bevallják, hogy "kicsit betette előtte nélküle is".

Amit igazán elhiszek, amit a múltkor olvastam, hogy terhes lett egy nő, miközben a férje már vazektómált volt. Bár azért a férj helyében lenne bennem egy kis nyugtalanság...

2022. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak azért kattogok ezen mivel én hét hónapja szedek gyógyszert és eddig nem történt baj de feljöttem ide és minden második ember azt mondja hogy mellette lett terhes. Én kb. percre pontosan szedem egy nem maradt még ki és még soha nem hánytam vagy volt hasmenésem vagy antibiotikum. És az zavar hogy nem tudom hogy a gyógyszer hatásos-e mivel ezzel az orvosok nem foglalkoznak. bár igaz semmilyen terhességi tünetem nincs soha de azért néha kattogok ezen a dolgon. bár nálam erre nincs nagy ok mivel mi nagy részben 98 %-ban használunk mellé ovszert is ha pedig nem, nem megy el bennem soha
2022. dec. 8. 17:39
 5/5 anonim válasza:
15%

Ja :) szerintem nincs okod valódi aggodalomra.

Én meg azért kattogok, mert örülnék, ha becsúszna, de tényleg véletlenül.

2022. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!