Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi küret után...

Egészségügyi küret után meddig lesz erős a menstruáció?

Figyelt kérdés
Pontosan 4 hete estem át a beavatkozáson és tegnap jött meg az első menstruációm. Rendkívül erős a vérzés, sok alvadt vérrel, nem tudom, ez mennyire általános. Másnak is volt ilyen? Később lecsökkent a mennyiség? Ha igen, mennyi idővel később?

2022. dec. 8. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Miért nem mentél vissza a nőgyógyászhoz???
2022. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Miért baj az ha erős?
2022. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy miért baj?? Alapból azért került sor a küretre, mert erősek és gyakoriak voltak a vérzéseim, de most rosszabb, mint korábban. Éjszaka is fél óránként keltem cserélni mindent, nem csak az alvásban, de a mindennapi dolgaimban is gátol az erős vérzés. Köszönöm, vissza fogok menni az orvoshoz, de nem ez volt a kérdés
2022. dec. 9. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

Lehet még 1-2 menzeszed még erősebb és utána áll be normálisra a vérzés.

Missed ab műtét után is 1-2 menzesz erősebb(már akinek) és utána beáll újra a normálisra.Tudom hogy a küret oka más mint a missed ab műtété de lehet ha kicsit várnál akkor beállna magától is.Viszont ha aggódsz akkor menj mielőbb orvoshoz hátha megnyugtat.Szerintem normális hogy még nem állt be mert csak 4 hete történt a beavatkozás viszont az orvost ha felhívod ő elmondja hogy meddig tekinthető normálisnak hogy még erős a vérzésed.Jobbulást!

2022. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egésuzségügyi küret nem fog változtatni a vérzéseden.

Az kettő dologra jó csak:

1. Szövettani mintavételre.

2. Akutan (tehát ha éppen az adott pillanatban ömlik belőled a vér) megszünteti a vérzést.


Akármi is a bő vérzés oka, egy egyégségügyi küret nem oldja meg. Mi lett a szövettani eredmény?

2022. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!