Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a Mastoninon...

Lehetséges, hogy a Mastoninon homeopátiás tabletta miatt "szinte egyáltalán" nem jött meg? Most vagyok a második napon, és eddig összesen pár csepp vér volt.

Figyelt kérdés
Nem értem mi ez az egész, ilyen nekem még soha nem volt. 2 hete szedem a Mastoninont, pont azért, mert babát szeretnénk, és ez állítólag elősegíti a méhfal vastagodását, kvázi segíti a beágyazódást. Orvos írta fel.
2010. szept. 30. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
És az nem lehet, hogy teherbe estél?
2010. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmmm...most hülyén nézek...éppen...lehet az is..

De sajnos nem gondolom, hétfőn megyek laborra, akkor kiderül

2010. szept. 30. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha alapvetően csak a teherbeesés segítésére írta fel a doki (tehát van rendesen peteérésed), akkor akár sikerülhetett is:) Gondolom ha babát szeretnétek voltatok együtt eleget és jó időben;)

De nem akarlak illúziókba ringatni. Csak azért gondoltam, mert a nagyon kevés menzesz utalhat terhességre is akár.

Laborban elvileg mit néznek? Miért mész?

2010. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Laborra FSH hormonszint miatt mentem, ez mutatja meg a peteerest, mert 2 honapja amit levettek, azt elrontottak a doki szerint, mert ha az FSH m a 3. napon 20 ! volt, akkor a progeszteronom nem lehetett a 21 napon normalis erteken belul. Tehat ezt meg kellett ismetelni, de most meg szinte meg sem jott, 2 napig tartott osszesen, es ami volt, az is minimalis. Terhes nem vagyok :(((((((( ma csinaltam tesztet.32 eves vagyok, nem ertem ezt az egeszet, mar van egy fiam, egeszen augusztusig 28 napra jott meg mindig mint a parancsolat, most meg....

Elvileg ketsegbeesnek, de akkor sem lesz jobb semmi. Az eredmenyig meg remenykedem, hogy nem akkora a gaz.

2010. okt. 4. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!