Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diane-35 tabletta szedését ki...

Diane-35 tabletta szedését ki lehet váltani valamilyen homeopátiás szerrel, ami helyre teszi a bőrömet?

Figyelt kérdés
Korábban szedtem Diane-35-t, ami két hét alatt helyrerakta a bőrömet, nem jöttek a pattanások, majd pár hónap után abba is hagytam, aztán újra előjöttek 1-2 hónap múlva. Most megint elkezdtem, de nem akarja helyrehozni a bőröm, már majd két levéllel beszedtem és még mindig tiszta buckás a bőröm, itt-ott jönnek a fájós, vörös dudorok. Nem ismertek valami homeopátiás szert, amivel esetleg ki lehetne váltani ezt a gyógyszert? És talán még jobb is lenne?
2008. okt. 19. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót nem akarsz szedni,azért kellene a másik szer??Én is szedtem ezt a gyógyszert,kell fél-1 év hogy helyrehozza a bőrödet,2 hét után nem szabadott volna abbahagynod,mert felborítottad a hormonháztartásod ezzel a lépéssel.És most több idő kell a szervezetednek,hogy helyreálljon.
2008. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem két hét után hagytam abba, hanem 3 hónap után. A bőröm miatt irattam fel, a fogamzásgátlás itt másodlagos kérdés, ahhoz nem ragaszkodom.
2008. okt. 19. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemhinném, hogy lenne homeós bogyó erre. A homeópátia azt jelenti, hogy úgy gyógyít, hogy egy egészséges emberen hasonló tüneteteket hoz létre mint amit gyógyít.
2008. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szedd egy darabig én azt tanácsolom,a mensid is beállítja és a bőröd is szebb lesz.Kevés a hormon benne és nem okoz mellékhatásokat.A bőrgyógyász is bogyókat írna,én tudom átestem rajta,a diane helyretette az arcom.

Kamillatea cukor nélkül,áttörlöd az arcod párszor naponta,enyhíti a gyulladásokat.Nőgyógyász ajánlotta a dianét??Mert akkor homonproblémák okozzák a pattikat.Nekem annak idején igen.

2008. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja első voltam.
2008. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha rám hallgatsz ne szedd!!!!Tapasztalatból mondom,19 évesen elkezdtem szedni a Diane 35-öt,nem a pattanásimra,ugyanis nem voltak,csak mitesszerek a T vonalon.Abszolút nem alacsony a hormontartalma,sőt a fogamzásgátlók közül a legmagasabb a hormontartalma!!

Igazából ez a gyógyszer az antiandrogént nyomja el,amit ha abbahagysz "kitör" a tesztoszteron és vagy az arcodat lepi el a pattanás,vagy a hajad hullik.

Nekem pattanásos lett az arcom,voltam mindenféle kivizsgáláson(MR.UH,)szerencsére minden negatív lett.Tesztoszteronom magas a normálnál,ezt köszönhető a gyógyszernek ami elnyomta teljesen az androgén müködését.

Abbahagyás után meg "kitör"Szerintem kérj a nőgyógyászodtól beutalót hormonvérvételre,és ott sok minden kiderül.

Van a gracial fogi.gátló ami alacsonyabb hormontartalmú.

Én csiszolásokra és tisztításra vmint lámpázásra járok,ami segített,meg persze a tisztulási idő.

2008. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!