Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, tudom itt senki nem orvos. Eddig 4 orvosnál jártam a problémámmal, nem tudtak segíteni. Végső elkeseredésemben írok.


1 éve szültem 2.gyerekem. azóta valami megvaltozott odalenn.

Rengetegszer szúr, fáj a hüvelyem. Sokszor annyira, hogy menni nem tudok.

Random előjön, pár percig tart. Semmivel nem tudom enyhíteni. Majd amilyen gyorsan jött, úgy el is mulik.


A másik. Szex utáni nap olyan szinten viszketek, megőrülök.

2 doki is vett kenetet, mindenre negatív. 3 féle krémet/kúpot kaptam eddig, semmi nem javít a helyzeten.

Férjem is vizsgálva lett, nála sem talaltak semmit, őt is kezelte az egyik doki. Nincs folyásom, se pirosodás, semmi nem.látszik külsőleg. Csak a hüvelybemenetnél, csiklónál a mérhetetlen viszketés.


Végső elkeseredésemben írtam ide, hátha valaki tud valamit, amerre elindulhatok.


Lassan már szexelni sem merek.


2022. dec. 10. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
2. problémával kapcsolatban csak felötlött bennem, hogy nem lehet allergia? Hogyan védekeztek? Esetleg síkosítót használtok? Az nem segít, ha utána rögtön megmosakodsz intim lemosóval?
2022. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1!

Kőszönöm válaszod!

Nem használunk sikosítót, illetve fogamzasgátlót és társait sem. Megsuakítással vagyunk együtt. Intim lemosót próbáltam, nem jött be :(

2022. dec. 10. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Az elsőre nem tudok mondani semmit sajnos, még nem hallottam ilyenről (talán rosszul varrtak össze szülés után?!), de a másodikról nekem is az allergia jutott eszembe mint ahogy 1 is írja. Allergia, mégpedig a férjed ondójára. Mert akkoris ha megszakításosan védekeztek (ejnye) kialakulhatott nálad az ondóallergia. És hiába hogy lett már 2 gyerektek, az allergia bármikor kialakulhat. Gondolkozz el azon hogy férjed eszik/iszik-e valami újat/mást mint 2 éve? Ez lehet pl olyan ártalmatlan dolog is mint a dohányzás vagy a proteinpor a fittneszbe. Próbáljátok ki óvszerrel a szexet, akkor megtudod allergia e.
2022. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyik szülésemnél sem varrtak.

Semmit nem változtatott férjem az életmódján

Se nem dohányzik, se nem szed ilyen porokat.

Gumit nem használunk. Egyikünk sem élvezi úgy.

2022. dec. 10. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
"Egyikünk sem élvezi úgy." - Miért, így igen? Ne mondd már, hogy nem lehetne 1 alkalommal kipróbálni, hátha tényleg ilyen problèma áll a háttérben...
2022. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én nem tudok elélvezni ha gumival csináljuk, ugyan úgy férjemnek is ilkúzió rombolo.

Így igen élvezzük. Csak a másnap szar.

2022. dec. 10. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Nézd, akkor felesleges is tovább kattognod ezen. Neked másnap szar és ennyi. Barátkozz meg a helyzettel. Ezért akkor felesleges volt kérdést kiírni.
2022. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Ezzel a hozzáállással akkor szép életet…
2022. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ismétlem.

Azt szerettem volna megtudni, milyen vizsgálatra, milyen orvoshoz induljak, induljunk.

Nem azt, hogy a szexuális szokásainkba szoljon bele valaki.

Annak értelmét nem látom, hogy csináljuk úgy, ahogy egyikünknek sem jó.

2022. dec. 10. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Csak egyszer!!! Tesztként!!! Próbaként!!! Hogy megtudd ondóallergiád van e! Nem hiszem el hogy ilyen nehéz lenne egyszer az életbe óvszerrel szexelni…

Anyám borogass….

2022. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!