Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem esek teherbe?

Miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés

Több mint két éve próbálok sikertelenül teherbe esni. Egy év próbálkozás után kivizsgáltattuk magunkat, ahol kiderült, hogy magas a prolaktinom (1500 körül), idén áprilisra lement normál szintre (200 körül), de azóta se sikerült :( Férjem spermiogrammja rendben van, voltam átjárhatósági vizsgálaton, teljes hormonképen, peteérés követésen, véralvadási zavar vizsgálaton, de minden negatív. Pár hónapja stimulált ciklust csinálunk, ott az első alkalommal volt egy másfél hétig tartó "kémiai" terhességem, de azóta is semmi. Jövő év elején inszeminációt beszéltünk az orvosommal, de őszintén nem tudom az miben lenne több, mint a normál próbálkozás...

Volt valaki közületek akinek nehezen jött össze, pedig minden normális volt?

Egyikünk se cigizik/iszik, alapvetően egészségesen élünk. Köszi! 26/F



2022. dec. 11. 15:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Amiatt kicsit bizakodó vagyok, hogy az első stimulált ciklusomban volt egy kémiai terhesség, ami azelőtt soha, szóval talán lehet fokozni az esélyeket így vagy inszemmel.


Nyilván zavar a dolog, de különösebben nem vagyunk rástresszelve a témára, csak aggasztó a bizonytalanság.

2022. dec. 12. 12:28
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Ez egy borzasztó nehéz dolog és tudom, nálunk is, hogy nem szabadna, de akaratlanul is ilyenkor az ember azon agyal, mi van ha így sem jön össze. Barátom, aki már így lett ikrek apja, 6 évbe telt, már megedződtek, viszont lelkileg nekik is borzalmasan megterhelő volt. Ez ilyen sajnos, de meg kell próbálni pozitívan hozzáállni.
2022. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk 7 év után sikerült lombikkal úgyhogy egyiküknél sem találtak semmit.. hozzá teszem nem egy orvosnál jártunk de nem találtak egyik oldalt sem eltérést. 4 sikertelen inszeminációnk volt.

Ha nincs gond alapból inszeminációval kezdik lehet neked szerencséd lesz és azzal is sikerül.

2022. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jobb lenne,ha a párod arra koncentrálna,hogy minél mélyebbre spriccelje a teljesen egészséges spermat!Ne csak próbálkozzon,hanem töltse fel a huvelyedet!
2023. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!