Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a vizes, nedves...

Normális a vizes, nedves érzés a betétnél? Miért mondják akkor, hogy száraz érzést kell adnia?

Figyelt kérdés

Always éjszakai fajtát használok ami ráadásul hosszabb.

Egy idő után azt szoktam érezni - különösen a betét középső és hátsó részénél, hogy olyan nedves, mintha vizes ruhában ülnék.

(most pl. legutóbb végig véres volt figyeltem, de akkor is nem kéne attól még ugyanúgy száraznak lennie hogy tele van vagy sok van benne?

Ti is tapasztaltatok ilyet? Normális? Mert kellemetlen.



2022. dec. 12. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Te tényleg elshiszed a reklámokban leadott kamut? :D
2022. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Már hogy lenne száraz ha csicsog a vértől? Cseréld normális időközönként, és nem lesz "vizes"
2022. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
A reklám egy kamu. Szerinted ki érzi úgy magát menzeszkor, mint azok a lányok a reklámban?
2022. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Cseréld gyakrabban, akkor szárazabbnak fogod érezni. Nekem az Always Platinum vált be ebből a szempontból a legjobban. De teljesen száraz érzés sose lesz, igen az csak a reklámduma
2022. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!