Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kismellen tudnak végezni...

Kismellen tudnak végezni mammográfiás vizsgálatot?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. 19 éves korom óta vannak daganatok a melleimben.

Műtét is volt. De lett több azóta. Mindig csak ultrahang vizsgálatot végeznek és ennyi.

Jó indulatú daganatok elvileg.

De mégis úgy tudom másnak csinálnak mintavételt és mammográfiát.

Vajon mi alapján döntik el kit kuldenek mammográfiás vizsgálatra?

Egyébként ha sor kerülne nekem is egy mammográfiás vizsgálatra, nagyon felnèk tőle. Mert elképzelhetetlennek tűnik számomra hogy lapitanak ki a melleimet. Annyira lehet hülye szó, de ruganyosnak mondanám a melleimet és ha megfogom nem tudom olyan laposra nyomni. Lehetetlen. Semmi zsírszövet nincs a melleimben.

(Párom picit túlsúlyos és férfi létére van egy kis cicije/ olyan pasid cici tudom hogy férfiak ak teljesen más a szerkezete és funkciója.. de akkor is,azt látom hogy neki puha , látszik hogy ott zsír szövet van.)



2022. dec. 13. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem találkoztak már ilyennel ott, meg tudják oldani.
2022. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Annak végeznek mélyebb vizsgálatokat aki

1, üti az asztalt érte

2, magánkórházban intézteti.

2022. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
32%
Akinek nincs akkora melle, hogy a gép össze tudja nyomni, annak ultrahangoznak csak. Engem anno elküldtek a mammográfiára, aztán amikor ott meglátták a szúnyogcsípés melleimet, simán elővették az ultrahangot és azzal nézték meg. Konkrétan fel se tudtam volna rakni a gép tálcájára vagy mire, mert nincs akkora.
2022. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
En olvastam olyat, hogy akinek gynecomastiaja van, annak kell mammografia is, szoval tuti meg tudjak oldani
2022. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!