Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strovac oltast meg lehet...

Strovac oltast meg lehet kapni valamelyik pesti kórhàzban ha 2 ève küzdöm hólyaghuruttal amire már vagy 60 doboz antibiotikumot bevettem es mindig visszajön?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan Ausztriában lakom de hátha segít: Én hàziorvossal irattattam privatreceptet amit a gyógyszertárba aztán Németorszagból rendeltek (mert Ausztriában nem kapható). Aztán a háziorosom is adta be nekem meg az évenkénti frissitést szintén.
2022. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, de neked akkor az ausztriai orvos irta fel? Vagy ezt magyar haziorvos is felirhatja? Mar nagyon elegem van, 2 éve folyamat antibiotikumert rohangalaok dokikhoz, elkoltottem egy vagyont minden megelezo hulyesegre es semmit nem ertek...
2022. szept. 14. 09:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve neked végleg megszuntette a felfazasokat? vagy csak kevesebbszer jon elo? én 3 hetente antibiot szedek... mar total kivagyok ettol
2022. szept. 14. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:

1 vagyok


Magànreceptet bàrmelyik orvos feltud írni, csak hàt ugye akkor dràgàbb mert mindent te fizetsz. Nekem 150€ volt az alapimmumizàlàs és 50€ a frissitések.

Nekem hatott, sajnos nem tudom pontosan megitélni mennyire mert nekem mindig szex után jött ki aztán most nincs baràtom, de tény és valò hogy segitett nagyon sokat.

2022. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!