Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gondban vagyok?

Gondban vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem hugyuti fertőzésem van mivel ha wc vagyok nagyon fáj az alhasam és keveset vizelek végén még nagyon fáj nem bírom ki ég és csíp nagyon és véres egy kicsit a zsepi utána

2 napja vagyok itt


Muszáj elmenni dokihoz vagy a háziorvos is fel tudd írni gyulladás csökkentőt?


Meddig huzhatom így az idő? Nem akarom hogy elterjedjen



2022. dec. 14. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Minél hamarabb szakember!
2022. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Miért húznád az időt?Én mikor fájt már indultam is a klinikára ahol kiderült húgyutim van és kaptam rá azonnal gyógyszert és elmúlt 1 nap alatt.

Háziorvos nem tud megvizsgálni ultrahanggal sem manuálisan és akkor hogy is írna fel bármit?Tünetek alapján?Nem hiszem.

2022. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

A háziorvos is el fog küldeni minimum egy vizeletvizsgálatra a laborba.


A lelet alapján fogja tudni, hogy milyen a fertőzés, és hogy milyen antibiotikumot kell arra felírni.

2022. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Holnap reggel akkor hívom az orvost hogy küldjön el vizeletvizsgálatra.
2022. dec. 14. 21:14
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Miért nem mész olyan orvoshoz, akinek ez a területe? A háziorvos nem nőgyógyász.
2022. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

5: ki beszél nőgyógyászról??


Ez UROLÓGIAI probléma!

2022. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Érdekes nekem mégis a női klinikán csinálták az ultrahangot meg a manuális vizsgálatot is.Érdekes...
2022. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

A húgyutak mióta tartoznak a nőgyógyászathoz?

Felhívod a háziorvosod, ír fel antibiotikumot.

2022. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Ja vizsgálat nélkül antubiotikumokat írkál:) Ember nem tudom neked milyen orvosod van,enyém tuti ilyet nem tenne velem.
2022. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen stílusú emberek nagyon rossz érzelmi állapotban lehetnek. Sajnállak benneteket magyarok.
2022. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!