Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap az iskolában orvosi...

Holnap az iskolában orvosi vizsgálat lesz, viszont gondban vagyok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tehát arról van szó, hogy általános iskolás, vidéki fiú vagyok és az utóbbi időben nagyon lesoványodtam. NAGYON. Tudom, hogy hülyén hangzik,de nem tudom mi lehet a probléma. Nem eszek nagyon sokat, hanem normál adagokat, tehát nem tudom ez miért van. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy holnap az iskolában lesz kötelező orvosi vizsgálat. Nem tudom, másoknál, hogy zajlik de nálunk az van, hogy le kell vetkőzni, megvizsgálják a tartásod, testsúlyod stb. Viszont az én kinézetem már annyira gáz, hogy szégyenlek levetkőzni. Tesióra előtt is villámgyorsan cserélek pólót. Viszont a vizsgálaton sok időre le kell vetkőzni. Mit tegyek? Nem akarom a testemet mutogatni, mert borzasztóan szégyellem.

Kétségbe vagyok esve, igazából nem is tudom erre milyen válaszok fognak születni. Szerintem ezt nem igazán lehet megoldani. De azért valamit írjatok, trollok kíméljenek!



2020. okt. 12. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Menj oda az ofődhöz és/vagy iskolaorvoshoz, és mondd el neki kedvesen, illedelmesen: borzasztóan szégyenlős vagy, ezért ha lehetséges, szeretnél te lenni az utolsó a vizsgálaton, miután a többiek elmentek.
2020. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hany eves vagy...de legalabb ha az orvos is latja/szova teszi a sulyod, javasol megoldast is vagy tovabb kuld kivizsgalasra. Ideje, hamar anyukad nem tesz intezkedeseket.
2020. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom csak az orvos előtt kell levetkőznöd és nem az osztálytársak előtt, ez esetben ne szégyelld magad. A soványságodat pedig lehet hogy érdemes lenne kivizsgálni, lehet hogy csak hirtelen nőtt a magasságod, de azért nem ártana utána nézni. Ne izgulj!
2020. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
98%
Menj be az orvoshoz és mondd el, hogy szeretnél egy másik időpontban menni a vizsgálatra amikor egyedül lehetsz. A soványság lehet normális a növekedési fázisok miatt vagy lehet pl felszívódási zavar miatt, étel intolerancia miatt is. Ha tényleg sokat fogytál érdemes kivizsgáltatni.
2020. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!