Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így is lehetek felfázva?

Így is lehetek felfázva?

Figyelt kérdés
Észre vettem a napokban,hogy sűrűbbem megyek Pisilni. Tegnap és inkabb ma fáj az alhasam ,nyomásérzést érzek. Ahogy iszok egy pohár innivalót,mindjárt mennem kell pisilni,hiába voltam kb.30 perccel előtte. Kicsit émelygek is. Viszont nem csíp,nem fáj ha pisilek.
2022. dec. 15. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Terhes nem lehetsz? Ha nem, akkor fel lehetsz fázva is. Vigyél reggeli vizeletből mintát az orvosodnak, és 1 perc alatt kiderül. De nekem pl. endometriózis miatt is van néha ilyen tünetem. Menzesz előtt, volt már, hgy én is azt hittem fel vagyok fázva.
2022. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem most múlt el kb.2 hete.

Tehát lassan ovulalok. Néha éreztem az ovut,mert fájt egyik oldalt a petefészkem,de pár óra alatt elmúlt. Most keresztbn az alhasam fáj. Nem annyira,hogy felkelni se tudjak,de zavar.,és az is hogy ilyen sűrűn pislni kell. Nem hiszem,így,hogy terhes lennék.

2022. dec. 15. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Amikor pisilni kell, jön vagy egy két csepp csak? Nekem néha ovu körül van ilyen hamis felfázásom, mensi előtt is.
2022. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendes mennyiség jön. De már a derekam is kezd sajogni. Ha emelek,vagy valami nyomás éri az alhasam akkor érzem,hogy húzódik. Ha csak állok nem igazán fáj,vagy még akkor,ha próbálom vissza tartani a vizeletet. Érdekes...
2022. dec. 15. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanebben szenvedek. Ma óránként voltam pisilni, hajolgatáskor úgy éreztem már nem bírom tovább tartani. Rendes mennyiség jön nekem is.
2022. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!