Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete vagyok felfázva mostaná...

3 hete vagyok felfázva mostanában van hogy elmulik de utana vissza jon. Aggodnom kene?

Figyelt kérdés

Mar a 3.-ik hete hogy felvagyok fazva.

Eleinte borzalmas volt meg menni sem tudtam annyira fajt epp voltam vervetelen vizeletet is kertek mikor vissza mentem az eredmenyert mondta is a doki hogy felvagyok fazva mondtam igen mert eleg fura volt a feherversejtek.

Nem kertem gyogyszert ez a masodik alkalom, hogy felfaztam gondoltam ez is elmulik egy ket forro furdo utan..

De nem. A masodik heten eppen hazautaztam Magyarorszagra mert kulfoldon elek es ott is annyira fajt hogy vettem egy venynelkul kaphato medveszolot tartalmazo gyogyszert azt szedtem is napi 3x akkor jo volt de minden reggelre vissza jott a fajdalom.. 4 napig szedtem mert az volt a tajekoztatoba irva hogy ne szedjem tovabb..

Azota enyhult de meg mindig vissza jon a pisilesi inger majd a fajdalom ha sokat iszok egy ido utan elmulik.

Szerintetek menjek vissza a dokihoz? Igy hogy mar csak neha faj mire megint szabadnapos lennek es idopontot kapok addigra lehet elmulna.

Vagy komolyabb dolog van a hatterben?



2019. nov. 13. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
kéne
2019. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már kellett volna antibiotikum. A fertőzés akár a vesékig képes felterjedni a húgyutakon, ne légy felelőtlen!
2019. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a d-mannose vált be (ha e-coli okozza, 90%-ban az szokta), az antibiotikumoktol mindig lett más bajom.
2019. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!