Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehettek felfázva?

Mitől lehettek felfázva?

Figyelt kérdés

Körülbelül minden második héten rám tör ez a felfázás dolog, hiába van nyár vagy tél, múlt novemberben nagyon fel fáztam és azóta folyton körülbelül két hetente fel vagyok fázva, fáj vagy szúr ha pisilek fáj a hasam meg stb...

Kurvra elegem van ebből valaki valamit?.....??



2019. aug. 7. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

ez nem kifejezettem "felfazas", hanem bakterialis fertözes is okozhatja. Nalam is elöfordult rendszeresen regebben, es en is kesz voltam töle teljesen...Szoval megertelek.

En elkezdtem rendszeresen tözegafonya kapszulat szedni, ami inkabb megelözesre jo, azota lenyegesen ritkabban jön elö. Termeszetesen ha elöjön, mindig van keszenletben Nolicin-em, mert nekem csak az segit, kombinalva sok folyadekkal (kamillatea, vagy mas gyogytea)

Jobbulast!!!

2019. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kimegyek 2percre rövid ujjuban vagy5perc mezítláb vagyok és már rögtön vissza jön....
2019. aug. 9. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!