Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi betétet kéne elhasználn...

Mennyi betétet kéne elhasználni egy normál menzesz alatt? (Olvasd el!)

Figyelt kérdés

A kérdés nem trollkodásból, meg nem is kötekedésből lett feltéve. Hanem annak apropóján, hogy itt többen szóvá tették a közelmúltban itt-ottm miszerint igénytelenség a betétet 5-6 óránként cserélni, meg attól gyakrabban kell, stb.

Namost az 5-6 órai csere is az azt jelenti, hogy éjszaka használunk egyet, meg nappal 3-at, csere reggel felkeléskor, este zuhanyzáskor, meg még 2x a nap folyamán.

Ez azt jelenti, hogy ha csak 5 napig is tart a menzesz akkor is legalább 20 betét. Csak nekem tűnik soknak?

A kérdés, hogy ennyit biztosan el kell használni ilyen sokat? Meglepődtem mikor leszólták. Nekem volt olyan is, hogy csak napi 1x cseréltem a reggel estét kivéve és így kb. minden hónapban 15 betét volt.

Mennyi időközöknként kellene cserélni, és mennyit kéne elhasználni egy mensinél mégis? Nálatok mennyi darab fogy el?



2022. dec. 15. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
A cserék száma attól is függ, hogy milyen erősen van meg.
2022. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
3-4 óránként érdemes kicserélni mert az elején azért bőséges a vérzés és igényli is a cserét.Mikor már eltelik 2-3 nap nem kell ilyen sűrű csere mert már gyengül a vérzés.Én a végén már csak tisztaságit szoktam használni mert annyira minimális.
2022. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Miért kell ezt a hülye kérdést naponta kiírni?????
2022. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2022. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as, mondjuk mert egyrészt a másikat nem én írtam ki, kettő, hogy ha megnézed ott alig jött értelmes válasz.
2022. dec. 15. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

De miért lenne ez sok????


Mihez képest sok?


Hol van előírva, hogy havi hány forintot szabad betétre költeni, vagy hány darabot szabad elhasználni...??


Mindenki annyit használ, amennyit a személyi higiéniája megkíván.


A napi 1 cserét meg inkább nem is minősítem... Idáig érződik a borzalmas szag. :-DDDD

2022. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj hogy függetlenül attól hogy megtelik -e a betét, onnantól hogy az a vér kikerül a testből, elkezd bomlani. Ezeken a baktériumokon ücsörögni nem higénikus egyáltalán, a szagról nem is beszélve.
2022. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%

5-6 óránként cserélek, mert nem kell sűrűbben, ennyi.


Nem büdös, tekintve, hogy nincsen rajta sok, és 5 óra után is csak komfortból, nem azért, mert pl megtelt volna.

2022. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!