Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs bugyi cseréjét...

Menstruációs bugyi cseréjét hogy kell elképzelni a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Munkahelyen bemész a mosdóba és ha úgy ítéled meg, hogy cserére szorul, akkor nekiállsz levenni a nadrágot, a bugyit és újat felvenni? Nem túl körülményes ez? A véres alsóneműt mibe teszed? Nem szárad bele, míg hazaérsz? Hány bugyit szoktál magaddal vinni egy munkanapra mondjuk?

2022. dec. 13. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha olyan helyre megyek ahol tartós ideig vagyok akkor a legvastagabb típusú bugyit teszem be. Még nem volt balesetem ebből.

De egyébként váltást én is mindig viszek, de sosem kellett ehhez folyamodjak. Én egy müanyag zacskóba viszem és ha váltok akkor abba tenném a véres bugyit. Otthon pedig a zacskót kimosnám, hogy újra tudjak használni legközelebb.

A beleszáradással sincs gond, egy 5-8 órás vért simán ki lehet mosni különösebb erőfeszítés nélkül.

2022. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Csak a menzi vége fele használom, mert télen nagyon macerás a csere.
2022. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

De, nekem nagyon korulmenyes ez, barhol cserelni. Viszont otthonra illetve ejszakara szoktam hasznalni, igy szuper.

De melohelyen nem is tul tiszta a wc, meg kicsi is, nem szivesen szarakodnek ott ezzel.

Es amugy ugyan az en bugyim fekete, igy nem latszodnak rajta a foltok, de egyebkent ahhoz, hogy tokeletesen foltmentes legyen, azonnal hideg vizben kene kiobliteni, barki barmit mond. Hasznalok moshato betetet is, hat oriasi a kulonbseg azokon, amiket kioblitek azonnal, meg azokon, amiket nem tudok, csak kesobb.

2022. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Igen, nyilván úgy, hogy lehúzod a nadrágot, bugyit, és felveszed a másik bugyit. Ezt nem is tudom, máshogy hogyan lehet még. Az, hogy ez mennyire körülményes, az sokminden máson is múlik, többek közt rajtad is.

Szerintem dm-ben, vagy hasonló helyen lehet hozzá kapni tégelyt, vagy valami ládát, tasakot amibe kulturáltan el tudod tenni, úgy, hogy nem lesz szaga.

Elvileg nem szárad bele, ki kell öblögetni amíg színes a víz amivel öblíted, majd valami speciálisan kell mosni, öblítő nélkül.

2022. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Aki meg a fétises sztorival jön, az elég korlátolt agyilag, ha nem jött le neki, hogy fontolgatom a bugyi használatát. Magyar rosszindulat élő példáját láttuk.

2022. dec. 13. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Hülye pasi volt. Ne foglalkozz vele.
2022. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

5-ös, nem, nem látjuk, hanem van itt egy fétises idióta, aki napi 2-3 kérdést minimum feltesz a betétekről (ki mit használ, miért, melyik a legjobb, cserkésztáborban hogy cserél, rendőrnő hogy cserél, stbstb). Ezért már azt sem hisszük el sokan, amikor valós a kérdés.


Ő jól szórakozik ezeken (vagy erre maszturbál), a komoly kérdezők meg nem kapnak normális választ miatta.

2022. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a mensibugyi maximum éjszakára oké, munkahelyen főleg télen macerás cserélni, meg mivel nem tudnám azonnal mosni, foltos maradna :(
2022. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A #7 válaszon kívül számomra érthetetlen, hogy miért vannak lepontozva a válaszok.
2022. dec. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!