Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Semmi nem használ a hüvelygomb...

Semmi nem használ a hüvelygombára. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Úgy fél éve fennálló gombám van. 4x voltam a nőgyógyászomnál is, aki szerint már minden lehetségeset felírt, mégsem használnak. Jelenleg Orungal szedését írta fel 7 hétig, de semmi. Javasolta ezután a Candida diétát is, amit előbb el is kezdtem, protexin candis plus és ezüst kolloid, grapefruit mag csepp kiegészítésével. Illetve Micovag kúpot is feltettem 10 napig, ami most járt le. De mintha nem akarna elmúlni semmivel. Amióta megvan használtam vény nélkül kapható gyógyszereket is, Canestent, de az sem vált be sajnos. A Betadine-t néztem, elvileg krónikus fertőzésekre kell. Tenyésztésen is voltam, ahol Candida albicans és aerob jött ki. Estelle fogamzasgatlot használok, de már jóval előtte kialakult a problémám és nem múlt el. Orvosom sem javasolta, hogy hagyjam abba a szedését. Esetleg tudtok valami erősebb gyógyszert? Vagy hasonló esetre jó dokit? Már tényleg meg akarok tőle szabadulni, fiatal vagyok és ez rá mehet a kapcsolatomra. A páromnak semmi baja, Canesten krémet használ a megelőzés érdekében és miattam.

2022. dec. 16. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Szia! Én is küzdök már régóta ezzel az istencsapásával. Itt a gyakorin ajánlotta valaki a Gynoxin 600 mg kúpot, ami eddig a leghatásosabb volt. Egy próbát mindenképpen megér, én előtte Canesten Kombi kúpot meg hüvelytablettát próbáltam, de azok semmit sem értek, a gyógyszerek se, amiket kipróbáltam. Amit még megfigyeltem, hogy érdemes kerülni a cukros dolgokat, főleg üdítőket. Én nagy colás vagyok, de ha túlzásba viszem, az szinte berobbantja az egészet. A Gynoxinból van többféle, a 600 mg-ost kérd. Nem vényköteles.
2022. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Én is végigpróbálgattam már mindent, vényköteles és vénynélkülit is, a Candida diétát is évekig csináltam és semmi. Amikor abbahagytam a fogamzásgátlót, akkor szűnt meg. Én Lyndinette20-t szedtem.
2022. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Van bármilyen alapbetegséged?

Cukrot néztek nálad? Hormonokat?

Állhat belgyógyászati kórképek a háttérben . Én veleszületett immunhiányos vagyok. Nem/ nincsenek súlyos fertőzéseim .( másban nyilvánul meg nálam ez az állapot ), viszont gombás fertőzésem minden hónapban kijön .( CD4 limfociták alacsonyabbak nálam, ezeket pusztítja el a HIV vírus is) Nem tudtak ezzel mit kezdeni. Ezzel nem szeretnélek megrémíteni, de érdemes lenne tovább lépni a kivizsgálás terén. Bármi állhat a háttérben . Van tartós kapcsolatod? Ő kezelve van?

2022. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kérdésnél adott válaszomra miért kapok fiúktól ismerkedős üzeneteket?? Mi a fene visz rá 25-30 közötti pasikat, hogy itt ismerkedjenek? Mi a motiváció? Hogy elmúlt a hüvelygombám? :D Vagy minden nőneműre ráírnak, és a válaszomból nyilvánvaló, hogy én is az vagyok?
2023. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem , hogy miért lettem így lepontozva . :D

Lehet homokba dugni a fejeket candida kapcsán , de állhatnak komoly dolgok is a háttérben . Persze , ha vki óvszer nélkül összefekszik mindenkivel,akkor nem kell csodálkozni .

2023. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Mindenki le lett pontozva. Egyébként Candidát nem csak összefekvéstől lehet kapni...
2023. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon jól tudom.Én voltam a 3.válaszoló is.
2023. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!