Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEMMI nem használ hüvelygombár...

SEMMI nem használ hüvelygombára! Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nagyjából 15 !!! féle gyógyszert: vegyesen kúpot és tablettát próbáltam. Gynazol ami 2-3 hónapig jó volt, a többi csak a következő menzeszig hatott. Higiénikus vagyok, odafigyelek mindenre már... De lassan elér a végső kétségbeesés! A candida diétát nem tudom betartani, egyedül a cukrot mérsékeltem. :( Köszi a válaszokat!

2016. szept. 6. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Párod kezelve van? Fehérneműket kifertőtlenítetted? Ha visszatérő akkor lehet érdemes lenne lecserélni az egészet pamut normálisra.

Hüvelyflóra visszaállítás volt? Immunrendszer erősítés?

A diétát pedig megérné betartani mert lehet más nem segít...

2016. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni miket szedtél
2016. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: mind megtörtént! Még külön türcsim is van csak oda!

Használtam: kliond, gyno pevaryl, borax kúp, betadin, colpo cleaner, canesten, gynazol, lactofeel, génia 92, micovag, diflucan,szódabikarbona, grapefruit csepp... hirtelen ezek jutottak eszembe.

2016. szept. 6. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is, amiket az első válaszoló írt mindenképp és egy megismételt, gyógyszeres (ez a Diflucanos) "párterápia" orvossal konzultálva.

Wc ülőke és kagyló és fürdőkád Domestossal történő tisztítása, pamut fehérnemű, nem tanga és mosás után vasalni, mert a magas hő is sok mindent elpusztít.

2016. szept. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam, egészen addig amíg nem kezdtem el probiotikus tampont használni. Azóta megszűnt minden ilyen gondom. Próbát megérhet :)
2016. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Mi történt azóta? Megszűnt a baj? Mi használt?

2022. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!