Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amióta fogyókúrázok teljesen...

Amióta fogyókúrázok teljesen lenullázódott a libidóm. Ez normális?

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Hát mennyire fogyókúrázol? Ha a fogyókúra nálad a szervezeted totális kizsigerelésének a szinonimája, akkor normális. A haldokló szervezet nem tud szaporodni.
2022. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
semmi esetre nem normális, de fárasztó sport/munka, stressz után előfordul h nincs libidó.
2022. dec. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Kicsit mesélj már ennél többet, miben változott
2022. dec. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Körülbelül 3 hónapja fogyózok, fogytam is ugye, vannak fast napok, vannak kevés kalóriás napok...de már elmaradozik a menstruációm, nem jön meg rendesen, és eddig hetente kb 3szor önkielégítettem, de már 1 hónapja nem is kívánom, nincs kedvem hozzá, sőt undorodom tőle. Pedig eddig igényt tartottam rá...furcsa ez nekem
2022. dec. 17. 11:03
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mennyit fogytál, mennyi az a kevés kalória, és amit te elegánsan fastnak nevezel, az éhezés? Hány centi, hány kiló vagy most, te pontosan tudod, hogy ezekre az adatokra szükség van a tisztánlátáshoz, és erősen gyanús, ha ezeket pont kihagyod.
2022. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok most, és 40 kg. 46 kg-ról indultam. Igen, vannak napok amikor semmit sem eszek, van hogy nagyon keveset eszek, amit éppen megkívánok, és ritkán van binge-m, de attól utána megszabadulok 2 napon belül.
2022. dec. 17. 11:55
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Jézusmária! Ha most besétálsz egy pizsamával a kórház pszichiátriájára, most felvesznek. Te pontosan ugyanannyira tudod, hogy életveszélyes anorexiád van, mint mi. Hány éves vagy? Nem álltál még pszichiátriai kezelés alatt? Ha nem csinálsz semmit, úgyis kórházba kerülsz, mentők által hordágyon. Inkább hétfőn kérj időpontot a helyi pszichiátriai szakrendelőbe, mert életbevágó szükséged van a kezelésre! Azért addig is próbálj meg enni, legalább a teljes éhezésről állj le. Mit vársz a fogyástól? Azt hiszed, attól szebb leszel? Ha nem igyekszel, a folyamatok visszafordíthatatlanok is lehetnek, esetleg soha nem leszel képes anyának lenni. Egy éhező nem tud kihordani és táplálni egy gyereket,azért marad el a menzeszed.
2022. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
éhezteted magad, szóval ezért nincs energiád
2022. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Magyarul étkezési zavaros vagy. A fast, meg kevés kalória, nulla libidó menzesz elmaradás.


Menjél pszichológushoz, mielőtt meghalsz.

2022. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%
Amúgy elég érdekes, hogy konkrétan a halálba sanyargatod magad, és eközben a libidód izgat. Reagáljál, kérdező: tervezel-e pszichiáterhez menni vagy meghalni tervezel? Harmadik út nincs.
2022. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!