Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikum, betegség miatt...

Antibiotikum, betegség miatt késhet? 5 napja kellett volna meg jönnie, de csak jelek vannak rá .

Figyelt kérdés
Meg fáztam egy nap , mandulagyulladásom lett , az orvos majdnem a leg erősebb antibiotikumot írta ki és egy hétig szedtem , ment tőle a hasam is egész héten . Nemi életet rendszeresen élek a barátommal , de az utóbbi időben nem védekeztünk , csak ki vette jóval előtte mielőtt el ment volna és próbáltunk meg vigyázni ahogy csak tudtunk . 5 napja késik a menstruációm , de azóta már lettek pattanásaim , görcsöl a hasam meg a petefészkem , kissé fel vagyok puffadva , de nem jött még meg . Késhet a gyógyszer meg a betegség miatt ? Ezen kívül nagyon ideges vagyok , nehogy terhes legyek , hiszen még fiatal vagyok (18 éves) .

2015. máj. 11. 06:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Itt van egy kis ellentmondas:


''az utobbi idoben nem vedekeztunk''

kontra

''probaltunk vigyazni, ahogy csak tudtunk''


A megszakitasos vedekezes NEM vedekezes. Az elonedvben is van eletkepes sperma.


PAr masodperc orgazmus meger annyit, hogy utana napokig stresszelj, es neadja Isten abortuszra menj?


En novemberben egy hetig agynak estem influenzaval. Szedtem ra antibiotikumot is. Egyszer voltam csak egyutt a ferjemmel akkor, es most 26 hetes terhes vagyok.

2015. máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A kerdesedre valaszolva, keshet a mensesed, de amiket leirtal, azok lehetnek terhestunetek is.


MEg fog dobbenteni a tanacsom, de vegyel tesztet.

2015. máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Rendben , várok még holnapig és ha semmi sem lesz , akkor veszek tesztet . De nagyon félek :( Hogy mondjam el a szüleimnek ?
2015. máj. 11. 07:37
 4/16 anonim ***** válasza:
Stressz miatt késhet, kimaradhat, de ez elég ritka. Tesztelj, mert a terhesség a legvalószínűbb...
2015. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az én antibiotikum babám 1,5 éves épp:) Mondjuk nálunk nem volt akadálya, hogy jöjjön...

De bakker, megszakítás? 18 évesen? Miéééért? Tesztelj...

2015. máj. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De semmi terhességre utaló jelet nem vettem észre :( Sem a melleimen , sem közérzet terén , se hányinger se semmi . Csak a szokásos menstruációs előjelek . Általában mensi előtt 1-2 nappal reggelenként szoktam érezni mintha beteg lennék de nem vagyok az , és a következő nap beteg szoktam lenni . És tegnap is meg ma is úgy éreztem .
2015. máj. 11. 08:55
 7/16 anonim ***** válasza:
A mensis tünetek ugyan olyanok mint a korai terhestünetek.Az 5 napos késés már elég gyanús.
2015. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom h, csinálj egy tesztet és választ fogsz kalni a teszt mindent el mond!
2015. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A petefészkem egész nap fájt :(
2015. máj. 11. 16:13
 10/16 A kérdező kommentje:
Mármint görcsöl.
2015. máj. 11. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!