Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már kb. 4. hete érzek vmi...

Már kb. 4. hete érzek vmi irritációt a nemi szervem környékén, most egy hete már folytonos pisilési ingerrel és hasi diszkomfort érzéssel társul. Mit tehetnék ellene, és mi lehet ez? Felfázás talán? Tartott már nektek ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen érzés. Sajnos külföldön nem tudok orvoshoz menni, megfizethetetlen lenne, januárba tudok csak. Tőzegáfonya tablettát rendeltem, holnap jön meg, meg ittam grapefruit cseppet.

2022. dec. 20. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Oke, de ha korhazba kerulsz vesegyulladassal 2 hetig, azt mar ki tudod fizetni? Na ugye.


Mar egy ideje tart, most mar ide antibiotikum kell, a tozegafonya szart se fog erni. Szedheted kiegeszito kezelesnek, d-mannoz port is, az is jo, de keves lesz.


Ha sikerult akkor orvoshoz eljutnod, az antibio melle hasznalj huvelyflora helyreallito kupot is es probiotikumot is.

2022. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha vizeletet tudnék küldeni orvosnak, az is elég? Abból látja hogy kell-e antibiotikum?
2022. dec. 20. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Postan? Vagy hogy tervezed elkuldeni? :D

Amugy igen, persze, vizeletet kell adni.

2022. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az jó kérdés. 😅 de mi van ha nőgyógyászati dolog ez? Vagy az nem lehet? Nőgyógyász is meg tudja nézetni a vizeletet is ugye?
2022. dec. 20. 19:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam a háziorvost, csak az asszisztenssel lehetett beszélni, a dokival meg írni. Nem írt antibiot fel. Csak ilyen étrendkiegészítőket javasolt, meg hogy tartsam melegen.
2022. dec. 21. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Én 26/F vagyok nekem is mostanság vizelési ingerem van,de én nekem ilyen van hogy ha elfoglalom magam vagy úgy sikerül valamilyen szinten a gondolataimat elterelni akkor mintha nem is lenne. Pszichés alapon van ez szerintem nekem.


Több ilyen beképzelt hipochonder betegségem volt már.Ami ahogyan jött úgy is ment el.

2022. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, nekem is van ilyen sajnos, hogy túl bepánikolok dolgokon, és utána már lehet beleképzelek dolgokat olyankor is, mikor nincs semmi.
2022. dec. 22. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia figy ha nem tudsz sokihoz menni az baj, viszont nekem volt hogy az orvos a tomenytelen gyogyszer utan mar azt javasolta menjeo gyogynovenyeshez! O ajanlotta a grapefruitmag cseppet, az immunomix tablettat , a d mannozt ( kiveve cukorra gerjedo bakteriumoknal) ehinacea cseppet kisviragu fuzike teat, ha meg is gyogyultal legalabb grapefruit mag cseppet szerezz be mert kesobb vissza tèr es ha prosztata gyullasod lesz neked is az rossz lesz
2023. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja most nezem hogy no vagy! Na mindegy a kisviragun kivul minden jo neked is , szoval hasznald oket miutan utanuk olvastal
2023. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!