Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteéréskor milyen tünetek...

Peteéréskor milyen tünetek lehetnek? Nagyon pocsék hangulat, megmozdulni-sem-bírok-fajta fáradtság lehetséges?

Figyelt kérdés

Tegnapelőttig minden rendben volt. Tegnap volt a ciklusom 13. napja, tegnap már olyan fáradt voltam, mint akit kimostak. Ma már szabin vagyok, délig aludtam, egyben 14 órát, és mégis egész nap feküdnék, mára meg már a kedvem is a bányabéka feneke alatt van. Olyan dolgoktól vagyok teljesen készen amikről eddig is tudtam, eddig nem zavartak, na de most...😅


PMS-em szokott ilyen brutál lenni, szerintem én az ilyen hormonális dolgokra rohadt érzékeny vagyok (érzékeny...😅 kicsinálnak kb.), de most PMS-em még tuti nincs, ezen kívül nem tudok másra gondolni.


Peteéréskor lehet ilyen?


26/N


2022. dec. 20. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
14%

Hat en inkabb gyanakodnek frontra, mint erre a tunetek alapjan, de oke :D


Amugy altalaban bovebb folyas, hasszurkalas, ilyesmi tunetei vannak. En pl soha nem ereztem meg szemely szerint egy peteerest se.

2022. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja mert front van? 😅

Komolyan nem tudom mi bajom van....eddig minden rendben volt 💁‍♀️

2022. dec. 20. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!