Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a bajom? Több lent

Mi a bajom? Több lent

Figyelt kérdés

Már egyszer kiirtam ugyan a kérdést, de nem jött rá válasz, ezért mégegyszer megpróbálkozok:(


Egy nap előfordul hogy viszonylag elvagyok magamhoz képest, aztán jön egy pillanat és 180 fokos fordulatot vesz a hangulatom. Ami azt takarja, hogy hirtelen azt érzem hogy minden rosszul alakul, nincs értelme a létezésemnek, és olyanokat gondolok hogy mindenki utál, ártani akar nekem, és mindenki aki ismer rólam pletykál(pedig igaz, nincs is mit). Teljesen el vagyok tűnve, letöröltem magam minden közösségi oldalról. Néha legszivesebben csak úgy elmennék valahova messzire. Nagyon lehangolt vagyok gyakran, sose vagyok boldog, valamitől mindig félek de pontosan nem tudom mitől az a baj. At utcára is félek kimenni, mert félek hogy kinevetnek, rólam beszélnek, mrgvetéssel néznek rám, meg ilyenek. Már azon gondolkodok hogy baseball sapkába, napszemüvegbe és maszkba járkáljak hogy ne látszódjon az arcom. Itthon viszonylag elvagyok, de akkor is rámjön ez a hangulatingadózás ami olyan 1 órán át tart, de aztán elmúlik. (Ez naponta 3-szor kb). De amikor itthon is vagyok, semmi értelmeset nem tudok csinálni, beteg filmeket nézek, lehetetlen dolgokon filozofálok magamban, meg ilyen hülyeségek. Közben pedig evészavarom is van elég súlyosan.


2022. dec. 22. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Depis vagy.
2022. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4%
Kamasz vagy. Ha súlyos evészavarod van (konkrétan mi?), akkor szólj anyukádnak (már ha 18 alatt vagy), hogy vigyen (gyerek)pszichiáterhez. 18 fölött menj el önállóan.
2022. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!