Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ahogy jöttem ki a fürdőszobábó...

Ahogy jöttem ki a fürdőszobából, nem volt rajtam törölköző felülről, elakadtam a kilincsben, és a bal mellemet a mellbimbó alatt nem mélyen,de felsértette, vérzett is. Lehet ebből nagyobb bajom,vagy el fog múlni maradéktalanul?

Figyelt kérdés
Nem tudom,ha bármi baj lenne,milyen orvoshoz kell vele fordulni, nőgyógyász nézi meg ilyenkor?
2022. dec. 22. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Egy felületi sérüléssel? Te nem voltál gyerek? Maximum le fertőtleníted, és annyi.
2022. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sok helyen azt olvastam,hogy a női mell,nagyon érzékeny rész,főleg a mellbimbó körül, és sok csúnya fertőzés, vagy bármi komolyabb kialakulhat belőle.
2022. dec. 22. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
El fog múlni. Semmi bajod nem lesz. Ha esetleg mégis meg akarod nézetni orvossal,elég a házi orvosod. Ez csak egy sima horzsolás,de ott nyílván érzékenyebb a bőr,és emiatt aggódsz szerintem.
2022. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű,hogy egy kicsit túl reagálom, de jobb szeretek rákérdezni,hogy mással ha ilyesmi történt, mit tett. Így egy kicsit megnyugodtam.Köszi utolsó.
2022. dec. 22. 23:07
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
41%
Persze, az a rész nagyon érzékeny mindenre. Egy ilyen felületi sérüléstől nem lesz bajod, majd elmúlik, figyelgetni kell, ennyi.
2022. dec. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
40%
Fertőtlenítés és nyugodj meg.
2022. dec. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!