Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okból könnyezhetek mindig...

Mi okból könnyezhetek mindig mikor pisilek?

Figyelt kérdés
Bocsánat kultúráltabban tenném fel a kérdést, de talán így érthető lesz. Valamiért mindig mikor pisilek elkezdenek folyni a könnyeim, néha épp csak, néha nagyon. Pedig nem fáj semmit, szóval ilyesmiről nincs szó. Mióta az eszemet tudom ez így volt nálam és azt hittem normális de kiderült hogy nem..

2022. dec. 23. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
Esetleg trauma? Nem feltétlen tényleg komoly dolog, hanem olyan, ami egy kisgyereknek - neked - az (volt). Mondjuk a szüleid erőltették a bilibe pisilést, vagy még előtte összepisilted magad gyermekként és ezért hirtelen haragosan szidtak le téged, ami téged megrémített, elsírtad magad, és ez benned annyira megmaradt, hogy noha semmi nem fáj, magadtól nem is jut eszedbe, nem gondolsz rá, a tudatalattid ezt ennyire megjegyezte, hogy pisilésnél előhozza a könnyeidet?
2022. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4%

Èn is ìgy vagyok, semmi traumàra nem emlèkszem, de nem kizàrt, hogy az első vàlaszolònak igaza lehet.

A kislányom kakàlàs közben könnyezik amiòta megszületett. Mi soha nem szidtuk vagy szègyenitettük meg.

2022. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velwm is ez van, de en nem foglalkoz ezzel. Megtorlom a szemem es ennyi. Be fejezem a dolgom, kezet mosok es mentem visza a PSemhez
2022. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!