Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől könnyezhet és szúrhat a...

Mitől könnyezhet és szúrhat a bal szemem kb kéthavonta pár napig?

Figyelt kérdés
Egész évben tapasztalom, allergiám tudtommal nincs. Szemorvosnál voltam egyszer, annyit mondott ismeretlen eredetű kötőhártyagyulladás. De amúgy a szemem egyáltalán nem piros, véreres.

2014. márc. 6. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor menj el egy szemvizsgálatra, ahol a látásodat nézik meg. Ugyanis a szemed ilyenkor nagyon fáradt.

Nekem is ilyen tüneteim voltak előbb 2-3 havonta, majd havonta. Elmentem szemvizsgálatra, és kiderült, az a szemem ami szúrt időnként ott szemtengelylátási problémáim vannak. Kaptam szemüveget, és azóta nincs ilyen gondom. Lehet romlott a szemed neked is.

2014. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam látásvizsgálatom, -0.5ös szemüveget írtak fel, de igazából nem hordom mert kb 2 óra használat után megfàjdul tőle a fejem,és anélkül is elég jól látok. Bár lehet kéne... Nálam amúgyár kb 4-5 éve fennáll eza szemkönnyezős dolog
2014. márc. 6. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok.. Most már tuti, hogy a rossz látás miatt van a gond, ahogy nálam is. Nekem is 0.5-ös írtak fel. 2 hétig nem is hordtam mert fél vagy 1 óra viselés után fájt a fejem, és szédültem. De mondták többen is, hogy viseljem, mert a szédülés, fejfájás elmúlik ha hozzászokik a szemem a szemüveghez. Igazuk lett. Ma már nem szédülők tőle, és nem is szúr a szemem..

Szerintem te is hamar feladtad mint én. Adj időt a szemednek, hogy hozzászokjon a szemüveghez, és akkor neked is jó lesz. Vagy tovább romlik a szemed..

2014. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!