Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus peteérés és vérzés nélkül?

Ciklus peteérés és vérzés nélkül?

Figyelt kérdés

Két hónapja volt petefészek ciszta műtétem, amiben sárgatest cisztát írtak le, illetve endometrium is volt benne (endometriózis tüneteim nem voltak előtte, de hormont termelt maga a ciszta). Viszont a másik petefészek 2017-ben műtve volt, és egyik ultrahangon se mutatta ki, hogy az egyáltalán működne már, de az orvosok se tudtak mit mondani rá. Ha peteérés volt, mindig csak az egyik petefészken lehetett látni (amit most műtöttek meg).

Műtét után kétszer is megjött normál időben, utoljára november 20-án jött meg. Utána már nem volt peteérés, viszont éreztem a szokásos fájdalmat, de az a folyás nem volt meg. December 19-én jött volna meg, tehát igazából vehetjük úgy, hogy megjött, mert a görcsölés meg volt, be is vettem a gyógyszert, amit szoktam és vártam a vérzést, de az nem jött el azóta se. Egy napig görcsölt csak, egésznap éreztem, hogy meg fog jönni. Utána másnap már semmi. Tehát maga a ciklus lezajlott, mindent éreztem, a ciklus második felében több folyás, ami december 19-e után el is múlt. Ingerültség, meg ilyenek is voltak, amik szintén megszüntek, pont, ahogy szokott. Csak a vérzés maradt el, minden más megvolt.

Mindig csak a műtét oldala aktív, a másik oldal ahol régen volt műtét, az teljesen érzéketlen, minden csak egy oldalon megy. Így felmerült bennem, hogy ez is ki fog halni, főleg, hogy erősen meg lett csonkolva. Benne van a pakliban a menopauza hogy az előbb-utóbb hamarosan megtalál? 31 éves vagyok. Felírtak endometriózisra gyógyszert, de lehet így felesleges, ha se peteérés, se vérzés. (nem kezdtem még el szedni). Csak akkor nem értem, hogy a görcsölések miért voltak meg, meg minden más egyéb, ami a ciklussal jár.

Egyébként semmilyen más tünet nincs, amikor melegem lesz, akkor felmerül bennem, de igazából ilyen máskor is volt, például, hogy leizzadok éjjel, mert beöltözöm.



2022. dec. 25. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Terhesség?
2022. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kizárt
2022. dec. 25. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem veheted úgy, hogy megjött, késik a menstruációd, és a peteérésedről fogalmad sem lehet pusztán nyák alapján!

Igen, bármi lehet, de a kérdéseidet csak orvos tudja megválaszolni.

2022. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre ma reggel megjött egy hetet késve
2022. dec. 26. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Várható volt, nem is értem, hogy miért nem gondoltál erre.

A petefészek kimerülésre létezik vizsgálat, csináltasd meg.

[link]

2022. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!