Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínű hogy gombás fertőzés...

Valószínű hogy gombás fertőzésem van. Ilyenkor a partneremet hogyan és mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Ég, érzékeny a pisilés is más így szerintem biztos hogy ez a bajom. Holnap megyek gyógyszertárba Micovag kupot tervezek rá szedni jókat hallottam róla. Szájon át ilyenkor érdemes szednem valamit?

És a páromat hogyan kezelhetném,hogy miután én meggyogyulok ne adja vissza? Úgy tudom hogy ilyenkor Canesten kenőcsöt lehet használni a partneren is de nem tudom,hogy azt hova (melyik részre pontosan) kell használni és hányszor egy nap, meddig? Meddig nem lehet aktus?



2022. dec. 27. 21:01
 1/5 A kérdező kommentje:
#hüvelyfertozés
2022. dec. 27. 21:02
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha a pisiléssel van problémád, akkor felfáztál, annak gombához semmi köze.

A hüvelygomba viszket, jellegzetes fehér darabos hüvelyváladékot okoz.

2022. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen és van is váladék. De ilyenkor irritált ég ezért lehet fura mikor pisilek. Nem felfazas.
2022. dec. 27. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Pénisz, lágyék, hajlatok. Ha piros kerek foltok vannak az tuti gomba.
2022. dec. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk az orvos mindkettőnknek írt gyógyszert, amit egyidőben kellett szednünk. Azt mondta a doki, hogy így nem alakul ki "pingpong", tehát az, hogy egymásnak adjuk oda- vissza a fertőzést.
2023. júl. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!