Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » NŐ Nőgyógyász Budapesten...

NŐ Nőgyógyász Budapesten megfizethető áron?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam nőgyógyásznál, 23 éves vagyok most. Tudom, hogy akkor is menni kell, ha nincs konkrét probléma, ez bonyolult dolog, anya nélkül nőttem fel, férfiakkal felnőni, hát tabu volt így a dolog. Mostanában rendszeresen van (talán) hüvelygombám, amit kezeltem gyógyszerekkel, és elmúltak, de menstruáció után magától visszajött újra. Mivel nem voltam még, nagyon félek, de ezt félre tudom tenni, menni szeretnék, és megoldást találni erre, mert már nagyon kellemetlen, mindenképp nőhöz szeretnék menni először. Tapasztalatokat szeretnék, kedves orvoshoz szeretnék menni, és viszonylag megfizethetőhöz is, nyilván magán orvoshoz, tapasztalatokra lennék kíváncsi, és ajánlásokat szeretnék. Köszönöm!

2022. dec. 30. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Miért nyilván? Eddig ahány orvosnál voltam magánrendelésen, mind rendelt valahol "sztk-ra" is, kivéve talán azt a szegény matuzsálemet aki minden alkalommal elmondta hogy sajnos nem ért a számítógéphez és kinyomtatott kb 30 oldalt a szükséges 3 helyett.
2022. dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azert nyilvan, mert tudom, hogy allamiba nehezen kapnek jo idopontot, maganba viszont nem, de sajnos a valaszod nem vitt elorebb
2022. dec. 30. 09:51
 3/3 anonim válasza:
17%
Ezustfeny magánklinika, nagyon kedvesek és segítőkészek!! Nem a legolcsóbbak, de az egészségeden ne spórolj! :)
2022. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!