Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismer valaki jó és megfizethet...

Ismer valaki jó és megfizethető nőgyógyászt Budapesten?

Figyelt kérdés

Enyhe hüvelyi folyásom van (lehet, hogy normális, nem tudom) rég óta, de nem okoz semmi kellemetlenséget, azon kívül, hogy a bugyimon foltot hagy, tehát nem viszket és nincs furcsa szaga sem. Néha viszont megerősödik, például miután sulis mosdóban pisilek (emiatt nagyon ritkán használok ilyen mosdókat). Ilyenkor erősödik a folyás, és viszketek, fura szaga viszont ekkor sincs. Voltam már ekkor nőgyógyásznál, kaptam több fajta gyógyszert, de nem használt. Jelenleg nincs ilyen erős folyásom, de kezd zavarni az a folyás is, ami alapból van. Van egyáltalán bajom vagy normális ez?

Mindenesetre nőgyógyászt keresek, hogy egy szakértő vizsgálja meg a problémámat.



2017. jan. 2. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Dr Kassai Eniko

18L

2017. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!