Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek fiatalon hosszú hónapok...

Akinek fiatalon hosszú hónapokig nem jön meg a menzesze koplalás miatt az meddő lesz?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 01:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2022. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2022. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Ha normál tartományba kerül a súlya, újraindul a ciklus.
2022. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Én voltam anno anorexiás tizenévesen, és szünetelt egy ideig a menstruációm. (Más testi tünetem is volt, pl. hajhullás, krónikus fáradtság.) Amikor kezdtem kilábalni belőle, szedtem fel némi súlyt, újraindult. Sok évre rá született gyerekem. Abban az esetben tudom elképzelni, ha mondjuk valakinél nagyon hosszú ideig tart a koplalás (sok év, akár évtizedek), és már károsodik több ponton a szervezete.
2022. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
A meddőség Czeizel szerint az, ha valakinek vagy a méhe vagy mindkét petefészke hiányzik. A prof szerint minden más esetben a termékenység helyreállítható.
2022. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha hosszabb ideig tart a kimaradás, akkor igen. De azt az anorexiás már nem érné meg.
2022. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!