Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés utáni probléma? Ti...

Pisilés utáni probléma? Ti bevállalnátok az alábbit?

Figyelt kérdés

Felfáztam és kb. 5 percenként kell pisilni 1-2 cseppet. Folyamatosan jön.

Már nem tudom az itthoni teendőimet elvégezni.

Felmerült bennem, hogy tehetek be betétet és csurgathatom abba azt a pár cseppet? És cserélem inkább ugyanúgy mint menszeszkor, amíg el nem múlik. Kényelmesebb lehet, mint ilyen gyakran mosdóba járni? Azt a pár cseppet bírnia kell a betétnek is, nem?

Ti bevállalnátok ilyet? Mennyire elvetemült ötlet?



2022. dec. 30. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem ez nagyon nem jó ötlet. Hiszen olyankor a vizelettel távozó káros baktériumok is ott maradhatnak.

Én sokszor voltam már felfázva, és ilyenkor a higiénia az egyik legfontosabb eleme a gyógyulásnak (a megelőzésnek is).

Nagyon nagyon kell sokat kell innod, igaz sokat fogsz járni pisilni, de hidd el jobb ha többet pisilsz. Gyorsabban tisztulsz, és egy árnyalattal jobb érzés is mint a kis csepegés, amikor úgy érzed állandóan kell menned.

2022. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Sulis vagy még? Ha esetleg igen, és akkor 1 bő hétig még téliszünet, akkor addig rendbe tudod tenni.

Mindenképp kerüld az aktivitást, kúráld magad.

A kérdésre válaszolva: én sem ajánlom.

2022. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 erogeen ***** válasza:
24%

Egyáltalán nem elvetemült ötlet, sőt, nagyon jó.

Én ilyenkor inkább pelust használnék, az sokkal többet bír, mint a betét.

2022. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ne hallgass a hármasra!

A felfázás nem csak annyi hogy pisilnie kell az embernek. Mindig valamiféle oka van, például baktérium, ami a sok pisiléssel távozik is belőled, persze gyógyszer szedése mellett. Ergo ha van rajtad egy pelenka vagy egy betét, az egy kiváló telep megint nekik. Onnan meg csak egy ugrás az hogy a hüvelyedet is megtalálja. Tehát higiénia mindenek felett.

Érdemes megérteni először hogy egy-egy betegség pontosan mi is. Mitől van, mivel lehet kikúrálni magad, majd megelőzni. Egyébként csúnya vége is lehet a felfázásnak ha nem megfelelően van kezelve. A hugyhólyag, vesemedence gyulladás is benne van a pakliban. Persze ha már elszabadult a felfázás. És meddőség is lehet a vége egy nagy gyulladásnak.

Tehát ne a kényelemre menjünk, hanem az egészségesre!!

2022. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%

Orvos, azonnal, Monrual tablettát irass fel, hólyaghurutra a legjobb.

Addig meg rengeteget igyál, és ha van otthon illóolaj, azt cseppents a betétre: levendula és teafa, 1-2 cseppet mindegyikből. Napi 2-3 alkalommal. Gyulladáscsökkentő, bacigyilkos.

esetleg ülőfürdőt csinálhatsz: körömvirág, kamilla, cickafark teából

ugyanezeket ihatod is, főleg a cickafarkot.

2023. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rakj fel pelenkát
2023. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!