Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leep conisatio volt már itt?...

Leep conisatio volt már itt? Milyen ez helyi érzéstelenítésben? Utána eltűnt a HPV ? Következmény, tapasztalat ? Fájdalom a műtét alatt , után ?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Loop. Igen. Angliaban csinaltak helyi erzestelenitesben. Megmondom oszinten, ennek ellenere fajt, csak nagyon kedvesek voltak, megalltak, beszelgettek kozben velem. Ez tiz eve volt.

Ezutan viszont nemcsak jelen volt magas kockazatu hpv kenetnel, de ket evvel kesobb magyar maganorvos mondta, szepen csinaltak, de volt hpv okozta elvaltozas. Ezutan altatasos rutinmutetem volt, egeszsegugyi kaparassal. Nyolc eve. Nagyon surun jartam ellenorzesre, meg rendesen most is. Ezutan tunt el teljesen.

ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. A loop konizacio csak kozben fajt. A masik mutet egyaltalan nem.

Loop konizacio utan meg majdnem ket honappal is az egetes miatt fekete koromszeru szemcsek tavoztak a huvelyembol, de normalis volt.

ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!