Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet genitàlis herpesz?

Ez lehet genitàlis herpesz?

Figyelt kérdés
A hüvelybemenetnél valamint a végbélnyílàsnàl piros kiütések jelentkeztek 3 napja. Most a hüvelybemenetnél apró sebek/szakadàsok vannak amik nagyon fàjnak, visuketnek, égnek. Ezért nem is szexeltünk a baràtommal viszont tegnap oràlisan kielégítettem és lett màra egy herpesz a szàmon. Lehet hogy o fertőzött és én is elkaptam tőle? Csak pénteken tudok nőgyógyaszhoz menni de annyira aggódom…Vettem telviran krémet most azzal kenegetem ott lent. Nektek volt hasonló?

2023. jan. 3. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Elég durva. Ez lehet nemi betegség is. Minél hamarabb doki!
2023. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

A szájherpeszt egy rokon, de másfajta herpesz vírus okozza, mint a genitáliáknál. Szerintem az véletlen egybeesés, hogy az is most jött ki.


De mindenképpen doki.

2023. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Mind a kétfele herpeszvírus tud ajak és genitalis fertőzést okozni, és át is vihetők egyik helyről a másikra.
2023. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek kéne egy nemibetegség szűrés.
2023. jún. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haziorvos kell es szajon at szedett gyogyszert ir virusra.
2023. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!