Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor extrán erős pms-tünetei...

Amikor extrán erős pms-tüneteitek vannak, de fontos határidős feladatotok is, akkor hogyan tudtok leülni hozzá és ezt legyőzni? Teljesen enerváltnak érzem magam és úgy érzem, hogy csak arra vagyok képes, hogy egyek és feküdjek.

Figyelt kérdés
Extrán erős pms-tünetek alatt értem pl. depresszív hangulatot, ingerlékenységet, hasgörcs és azt a fajta hasznavehetetlenség érzést, hogy úgy érzem, képtelen vagyok bármiben is hatékony lenni és bármibe belekezdeni. Köszi a tippeket, válaszokat, saját tapasztalásokat.

2023. jan. 3. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Premens nevű tabletta (nem próbáltam, de minden hónapban eszembe jut - sajnos mindig későn). Nyugi tea, énidő, elegendő alvás, vitamin pótlás ezek viszont jól működtek.
2023. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!