Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem állt be még a ciklusom...

Nem állt be még a ciklusom pedig lassan 5 hónapja nem szedem a gyógyszert! Mit tegyek, ez nagy baj?

Figyelt kérdés

vagy azért nem áll be mert babát szeretnénk és a tudatalattiban mindig azt hiszem babás vagyok... pedig nem :-(

A probléma a következő: 2007.szept.11-én hagytam abba a gyógyszert mert babát szeretnén!2 hónapot védekeztünk máshogy aztán belehúztunk...sajna még nem jött össze :-(

De azt nem értem hogy még mindig nem állt be a ciklusom pedig lassan 5 hónapja nem szedem!Nem értem!egyszer 18-as a ciklusom egyszer 37-es egyszer pedig 42-es!Mikor áll be a mensim?Így olyan nehéz kitalálni mikor van peteérés...és nem tudom mikor fog késni ha netán sikerül a baba!Baj hogy még nem állt be a ciklusom lassan 5 hónapja? Mit tegyek?


2008. jan. 4. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt. Amúgy sem árt ha elötte megvizsgál, hogy minden rendben legyen mire össze jön a baba. Ő tudni fogja miért ennyire kusza a ciklusod.
2008. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
27%

Szia!

Én is hasonló helyzetben voltam.Januárban abbahagytam a gyógyszert,és 10 hónapon keresztül hol 25 napra jött meg,hol 42 napra,valamikor 38-ra.Nekem sem állt be.

November elején meg kiderült,hogy babónk lesz.Én sose néztem,mikor van peteérés,nem is hőmérőztem,egyszóval rábíztam magunkat a természetre.Ajánlom neked is ezt,csak szeressétek egymást,mert nagyon sok pár nagyon görcsösen akarja,és pont azért nem jön össze nekik.Türelem,kitartás!Össze fog jönni akkor is,ha rendszertelen a ciklusod.Drukkolok,hogy minél hamarabb!

Üdv:egy 14 hetes kismami

2008. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze biztos hogy össze fog jönni, de szerintem nem túl jó dolog össze-vissza menstruálni.Attól is függ, hogy milyen gyógyszert hagytál abba.Az orvosod mindenképp keresd fel és hidd el fog tudni megnyugtató választ adni.Sok sikert!
2008. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!