Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Elmennétek dokihoz? Abbahagytam a tabit, a ciklusom 49. napján vagyok és még mindig nem jött meg. Várjak még vagy irány a doki? Valami gyógyszert ad majd? Nem szívesen szednék ilyesmit, de ha más nincs.

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátlót hagytad abba és még nem jött meg?

huhh, hát mindenképp irány a doki

bár szerintem csinálj egy tesztet előtte...

2010. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen. A fogigátlót hagytam abba, 3 napra megjött a megvonásos vérzés (mint mindig) és azóta semmi...

Tesztet egy hete csináltam, negatív.....igaz, délutáni vizeletből...

2010. júl. 4. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Foggátló után sajna ez "normális" is lehet. Nem hiszem, hogy bármit is adni fog a dokid, azt fogja mondani, hogy érdemes várni kicsit, hogy beálljon magától. Nekem 1 év 1 hónap volt, nem az elkedvetlenítés miatt írom....csak hát nálam így volt, másnak meg semmi baja utána, hanem simán menstruál...ettől függetlenül persze érdemes elmenni hozzá, miután csináltál egy tesztet.
2010. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Igazából inkább várnék, minthogy elkezdjen bogyókkal tömni....hátha rendeződikm magától....

Lehet, hogy holnap reggel ellövöm a másik tesztet is...:)

2010. júl. 4. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett az eredmény?
2010. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegnap csináltam reggeli vizeletből, az is negatív lett....úgyhogy biztosan nem babó....

Csak nem akar megjönni.... Lehet, hogy várok még egy-két hetet és elmegyek dokihoz, csak annyira nem akartam megint gyógyszerezni.....

2010. júl. 6. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem szedj barátcserje kapszulát nekem attól rendeződött,miután abbahagytam a bogyót...
2010. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. Gondolom azt patikában vény nélkül kaphatok...
2010. júl. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!