Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most hogy számoljam a ciklusom...

Most hogy számoljam a ciklusom hosszát? abbahagytam a gyógyszert és előszőr 44npra, majd 72. napra jött meg. A kalkuéátor kéri a peteérés számításhoz a ciklus hosszt, ami nekem most ugye tök változó. Ennek a két értéknek az átlagá írjam be?

Figyelt kérdés
aztán tudom, most lehet nincs is peteérésem még.de kitudja?!
2010. dec. 20. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne használj kalkulátort, ellenben próbálj hőmérőzni, vagy lh-tesztet.
2010. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos 2éves kicsi mellett nemtudok hőmérőzni, nem garantált, hogy mindennap ugyanaddig ágyban tudjak maradni :)
2010. dec. 20. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de a kalkulátor csak szabályos ciklussal tud számolni, ráadásul átlagol. Akkor marad az lh.
2010. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, mennyibe kerülnek ezek a tesztek?azt tudod?és azt mindennap használni kell?
2010. dec. 20. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:
A vaterán olcsón rendelhetsz sokat, azzal gyakorolhatsz. Én drogériában veszem, mert nagyjából ismerem a ciklusom, tudom mikor kell tesztelni. Az 4 db-os, 1000 Ft körül. Neked sokra lesz szükséged először, hogy belődd az időpontot. A helyedben én a 12. nap körül kezdeném használni, mert lehet, hogy már lassan beáll a ciklus. Érdemes a legrövibebbel számolni, akkor nem maradsz le.
2010. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséged
2010. dec. 20. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg ilyen összevisszák a ciklusaid,ne tegyél semmit csak éld az életet,legyél a babáddal,és szeresd apát amikor csak tudod.Kár lenne addig pénzt energiát beleölni...Rendeződni fog a ciklus,pici időbe telik..Utána ha addig nem jön össze,kalkulátor helyett ovuteszt.Addig meg türelem.Ez az én véleményem:)Sok sikert!
2011. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó válaszadó, én is így döntöttem,most március nem teszek semmit.
2011. jan. 7. 12:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,mondjuk a cickát ihatod,az jó a ciklus rendezésésre,és kb 300 ft:D
2011. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!