Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy kényelmetlen, meg rossz a betét, amikor egy idő után nem is érezni?

Figyelt kérdés

Számomra furcsa, mert én ha beteszem, akkor egy idő után, legfeljebb a szárnyainál érzem, hogy feszít, vagy hogy más az anyag, de azt is csak bizonyos testhelyzetben. Sokszor pl. el is felejtem, hogy van bent betét.

Inkább az szokott a gond lenni, hogy egy idő után olyan főleg hátul mintha vízben ülnék.

De maga a betéttel nincs kényelmi problémám.

Így merült fel a kérdés, hogy kinek mi a gondja vele? Hol kényelmetlen, vagy miért rossz érzés használni?



2023. jan. 3. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Én még sehol nem hallottam senkit a betétről panaszkodni, csak a tamponról.


Honnan veszed ezt?!


Szerintem teljesen jó, lélegző, kényelmes betéteket gyártanak és valóban előfordult már velem is többször is, hogy oda kellett nyúlnom, hogy van-e rajtam vagy elfelejtettem feltenni! :D

2023. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Betét fajtától, márkától is függ. Volt, amiből egy csomagot se tudtam elhasználni, annyira kényelmetlennek találtam és nem is vettem többet olyat.
2023. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Nekem a betéthasználatkor ahol a betét szárnyai vannak, ott gyakran fájt. Mióta tampont használok megszűnt.

Illetve nagyon nem is szerettem a vérbe tocsogni. Legjobb döntés volt tamponra szokni, pedig nagyon nem akartam először

2023. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Te sem tettél be még életedben betétet, különben nem mondnál ilyen marhaságot.
2023. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem mondd hülyeséget. A nagyajkak nekem is feszülnek tőle, főleg az alwaystól. Tampon megoldotta
2023. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy, mien bugyiba teszed 3 mert nemindegyik bugyiba kényelmes.
2023. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6. Ő nem bugyit hord, ő a mi Fétikénk.

Vagy báris ki tudja, lehet már áttért a bugyiviselésre is.

2023. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
szerintem egyálntalán nem kényelmetlenek a betétek :) nekem nincs vele bajom, már megszoktam :)
2023. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Bizony nekem is jó kényelmes szeretem 🙂
2023. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem elég kényelmetlen mindig a betét (az erős vérzésem végett vastag betétet kell viselnem) ráadást csörög és zörög mint egy pelenka. nem tudom megszokni pedig már egy ideje azért mensizek. és még ott az elviselhetetlen hasfájásom is minden mensi eső 2 napján. ez van el kell viselnem ennyi. nem morgok rajta hanem tudomásul veszem hogy nő vagyok és ez ezzel jár.
2023. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!