Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy nem zselésedik...

Normális, hogy nem zselésedik az eü.betét belseje?

Figyelt kérdés

Valaki írta a múltkor, hogy a vér hatására a betét belseje zseléssé válik így köti meg. Gondoltam megnézem kíváncsiságból de nem láttam semmit. Ez normális? Csak egy ilyen gézlap volt benne az volt véres de semmi zselés anyag.

Ti néztétek már meg? Mit kellett volna néznem rajta?

Csak szimplán érdekelt.



2023. jan. 3. 20:47
 1/5 anonim válasza:
50%
Sok féle betétet használtam már, de egyiknél se láttam hogy zselésedne, nem is hallottam még erről
2023. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A betét több rétebből áll, ez csak egy réteg. 1-es nyilván azért nem látta, mert nem fétises, és szedte még szét.
2023. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Én mondjuk életemben nem szedtem még szét betétet... Ennyire nem vagyok gáz.
2023. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nézz meg egyet úgy, hogy vízzel locsolod meg előtte. Többet látsz, kényelmesebb benne matatni.


Próbálj ki más márkákat is.


A kíváncsiság ezen a ponton még nem beteges. :)

2023. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kémiai reakció, pelenkákban-betétekben van ilyen anyag, ami ha folyadékkal érintkezik, megduzzad, és így köti meg azt. Viszont ez nem a külsején van- onnan leperegne. A betét belsejében keresd. Azt mondjuk nem tudom van-e akkora mennyiséggel benne, hogy ezért érdemes legyen felboncolni egyet, de a lényeg hogy erről van szó.
2023. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!