Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt kibírhatatla...

Menstruáció alatt kibírhatatlan nő?

Figyelt kérdés

A barátnőm menstruáció alatt gyakorlatilag kibirhatatlan.

Alig lehet hozzaszolni,ingerult, feszült, semmihez nincs kedve, gyakorlatilag ilyenkor rémálom mellette az élet.


Mit lehet ilyenkor tenni?


2023. jan. 4. 07:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Elhagyni. Ez egy iszonyatos nagy hiszti. Mert a legtöbb nőnek nehezek ezek a napok, de nem muszály tönkretenni a környezetünket. Nem menthet fel minket a gyagyás viselkedésért a menstruáció. Ha meg van, a munkahelyen sem viselkedhet így. Szóval rajtad vezeti le. Felkellene nőnie.

És ezt nőként mondom.

2023. jan. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Morzsi007 ***** válasza:
68%
Én meg férfiként mondom, hogy elhagyni. Később rosszabb lesz.
2023. jan. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Megbeszélném vele.

Ha nem bírod elviselni, akkor pedig hagyd el.

2023. jan. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

1. Pont nőként illene tudnod, hogy a hormonok mennyire szélsőséges hatással lehetnek. Épp ezt megérteni lenne a lenyeg, hogy van, aki észre sem veszi, és van, akire ennyire hatássál van.

Nagyon szép tanács tőled a "hagyd el". De neked sem ártaa fenőnöd, mert a felnőttek nem így rendezik a problémáikat.



Kérdező: kommuikáció. Ha egyébként fontos neked ez a kapcsoat, akkor tenni kell érte. Ültesd le, beszéljétek meg. Valószínűleg van megoldás a problémára, bár az is lehet, hogy szükség lesz egy kis orvosi segítségre - hormoszintet nem árt nézetni.

2023. jan. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szivesen tennek a kapcsolatert.

Jar nőgyógyászhoz,amugy is eleg sok baj van a noi dolgok korul, van hogy 2 hetig van menstruációja, fogamzásgátló is sokat ártott neki,de elvileg a hormonjai rendben voltak amikor nézték neki...



Mondtam már neki h ilyenkor kibírhatatlan,de azt mondja nem tud mit csinalni, birjam ki...

2023. jan. 4. 08:15
 6/15 Morzsi007 ***** válasza:
84%
Attól, hogy neki rossz, még másnak nem kellene rosszul éreznie magát.
2023. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Nőként írom, hogy valóban jobb az ilyet elhagyni. Akinek ilyen a személyisége, az bizony nem fog megváltozni.

Baromire nem normális az, hogy valaki a párján vezesse le a dühét, ha neki épp nem tetszik valami. Ha meg már egy menstruáció miatt is ekkora cirkuszt rendez, mi lesz akkor, ha esetleg komoly problémái is lesznek?

Ha velem így viselkedne valaki, akkor utána mehetne is. Fel is út, le is út.

2023. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Morzsi007 ***** válasza:
67%
“Általában” azok ilyenek, akik egykék voltak és el voltak kicsit kényeztetve gyerekkorukban.
2023. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hat se nem egyke,se nem volt elkényeztetve...


Nem tudom,hisz szeretni szeretem,de nehéz vele,ahogy én is nehéz természetű vagyok

2023. jan. 4. 10:09
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Nőként írom, hogy hagyd ott.


Én is rhadt feszült vagyok menzesz alatt (hol sírok, hol kiabálni lenne kedvem, vagy csak földhöz csapni valamit), mégsem a környezetemen vezetem le az ingerültséget, hanem zenét hallgatok, elmegyek sétálni, jógázok, vagy bármit!, ami kikapcsol ,eltereli a figyelmem és megnyugtat.


A barátom verbális boxzsáknak használása nincs közte, ugyanis nem ő tehet a hormonális változásokról, és nem neki kell "szívnia" miatta.


Csak sajnos vannak olyan nők, akik a "hormonokra" fogva nyugodt szívvel b...tatják a másikat.

2023. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!