Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt kibírhatatla...

Menstruáció alatt kibírhatatlan nő?

Figyelt kérdés

A barátnőm menstruáció alatt gyakorlatilag kibirhatatlan.

Alig lehet hozzaszolni,ingerult, feszült, semmihez nincs kedve, gyakorlatilag ilyenkor rémálom mellette az élet.


Mit lehet ilyenkor tenni?


2023. jan. 4. 07:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

4 nek

1-es vagyok. Attól hogy mentsruálok meg kellene próbálni embernek maradni és nem másba törölni a cipőmet.

Gondolom a munkahelyen nem mer így viselkedni a főnökkel és amíg iskolába járt addig a tanárokkal sem. Ezt csak a kérdezővel tudja megcsinálni. Egyszer faképnél kellene hagyni, aztán észbe kap. Ha fáj vegyen be gyógyszert. Amikor meg kezd begyagyálni akkor meg gondolkoznia kellene hogy nem bántok meg ok nélkül másokat, főleg nem a páromat akit elvileg szeretek. Utána gondolom ígér fűt fát.

2023. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%

11. És hol írta bárki is, hogy másba törli a cipőjét.

Idézem, miket ír a kérdező: "Alig lehet hozzaszolni,ingerult, feszült, semmihez nincs kedve".

Mondjuk egyik sem túl konkrét dolog...

Szerinted ezek közül melyik jelenti azt, hogy embertelenül bánik közben a párjával?!


"nehéz vele,ahogy én is nehéz természetű vagyok" - írja szintén a kérdező.

De ti rögtön támadtok, mert csak az lehet, hogy a nő hárpia. A pasi meg biztos szent. Elvégre a kommunikációnak is láthatóan bajnoka: "Mondtam már neki h ilyenkor kibírhatatlan".


Basszus, azért az is megér egy misét, hogy itt milyen nők vannak a válaszolók között...

2023. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

12

Mindent leírt a kérdező.

Az alig lehet hozzászólni azt jelenti ha szólsz valamit a legkisebbre is ugrik.

Leírta hogy kibírhatatlan.

Ezen nincs mit beszélni.

2023. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj, hogy de, vannak gondok a hormonokkal. Két hetes menstruációs szakasz, durva személyiségváltozás, gondolom pluszban még fáj is.


Ideje orvost váltani, nőgyógyász helyett pedig endokrinológushoz menni.

2023. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17%

Az 1-es h. Lye! :)

Tudatosítsd magadban, hogy ilyenkor ilyen, és próbáld megérteni.

2023. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!