Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után hat a Betadine...

Monteveres kérdése:

Mennyi idő után hat a Betadine hüvelykúp? Milyen fertőzésem van?

Figyelt kérdés
Kb egy napja jelentkeztek a tünetek, kellemetlen viszketés, és halszag, úgyhogy gyanítom hogy bakteriális eredetű a fertőzés de nem vagyok 100%ig biztos benne. 2 napja lefeküdtem egy sráccal, betette gumi nélkül (utána rászóltam persze hogy vegyen fel óvszert) és valószínűleg tőle jött, lehet esetleg gomba? Kezeltem betadine kúppal meg canestennel is, hány nap után várjak enyhülést? A viszketést hogyan tudom enyhíteni?

2023. jan. 4. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Én a helyedben azért felkeresném a nőgyógyászt is, az ilyenekkel nem szabad kísérletezni..
2023. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
A Betadine kevert fertőzésre is jó, de mindent kiírt, kell hüvelyflóra helyreállító utána. 2-3 nap.
2023. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül csináltam canestestet és az jött ki hogy bakteriális eredetű fertőzés, de közben meg fehér túrós a folyásom és elviselhetetlenül viszket úgyhogy közben gomba.
2023. jan. 5. 00:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi hozott helyre végül?
2023. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es, amit írt: erre én is kíváncsi lennék.

Él valaki a Földön, aki brutál hüvelygyulladásból orvos által felírt kúpkúrával makk egészségesre gyógyult?

Ha igen, ossza már meg, hogy mit használt, és ki volt az a ritka okos nőgyógyász, aki ezt felírta neki!

2023. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!