Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúpot csak akkor érdemes...

Hüvelykúpot csak akkor érdemes használni, ha orvos írja fel? Gondoltam, hogy kicsit elővigyázatos leszek és használok egyet, fertőzések stb elkerülésére. Vagy ezt csak akkor kell használni ha már gond van?

Figyelt kérdés
Milyet javasoltok, ár, hol kapható?
2012. aug. 1. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak akkor hasznald ha van gond maskepp nem amugy a huvelynek van vedekezokepessege nem kell hozzanyulni ha nincs gond
2012. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ráér ha probléma van, bár vannak olyan tejsavas termékek amiket állítólag nem árt de ha nem vagy érzékeny a fertőzésekre akkor szerintem felesleges.
2012. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elővigyázatosságból pl. strand után szeretnél biztonságban lenni, inkább gomba elleni krémmel kend be a hüvelyed körül. Nekem a nőgyógyász javasolta.

Gyógyszertárban lehet kapni, az enyém 3000 valamennyi volt, de nagyon sok van benne.

2012. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még a vény nélkül kapható gyógyszereknél se véletlenül mondják azt a reklámokban, hogy "A kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!" Tehát minden fajta gyógyszert csak akkor érdemes használni, ha orvos ajánlja!
2012. aug. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valóban nyaralás után szerettem volna, esetleges problémák megelőzésére.
2012. aug. 2. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Használhatsz probiotikus tampont is. Ellen a neve : [link]


Mindig teszek fel egy tampont, ha fürdeni megyek nyaralás közben, a nőgyógyászom ajánlotta. Gyógyszertárban is kapható. :)


22/L

2012. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!